Карантин в Україні продовжено до 22 травня – рішення уряду

ПОЛІТИКА
04.05.2020, 14:35
Карантин в Україні продовжено до 22 травня – рішення уряду
Фото: censor.net.ua

При цьому, пом'якшення карантину почнеться як і планувалося – з 11 травня.

В Україні продовжили карантин до 22 травня. Таке рішення прийнято Кабінетом міністрів на позачерговому засіданні 4 травня.

Постанову про продовження карантину прийнято з можливістю доопрацювання протягом двох днів.

«Важливий момент, сигнал для бізнесу, з 11 травня готуйте свої заклади для відкриття. Пом'якшення відбудеться», – зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Таким чином уряд прийняв рішення про ослаблення карантину з 11 травня. При цьому сам режим карантину був продовжений до 22 травня.

Також дана постанова передбачає можливість посилення карантину в окремих областях рішенням місцевих комісій з надзвичайних ситуацій після 11 травня. На даний момент це Чернівецька, Івано-Франківська і Тернопільська області.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що подальші рішення щодо продовження або зняття карантину будуть прийматися виходячи з ситуації з пандемією коронавірусу у світі.

До цього міністр охорони здоров'я' Максим Степанов заявив, що на даний момент ситуація в країні дозволяє почати пом'якшення карантину з 11 травня.

«Проект постанови про внесення змін в постанову № 211. Зміни стосуються продовження карантину до 22 травня на території країни. По-друге, знімаємо певний ряд заборон, які діяли на території країни. Дозволяємо роботу літніх терас, ресторанів, які розташовані просто неба. Дозволяємо, роботу певних заходів культури. Але все це на розсуд того чи іншого закладу культури. Також дозволяємо роботу адвокатів, нотаріусів», – заявив Степанов.

Нагадаємо, попри заборони Кабміну, станом на 1 травня ряд великих міст вже почав пом'якшувати карантин. Зокрема, магазини й парки відкриваються в Черкасах, Житомирі та Дніпрі.

Читайте також:
Початок сезону відпусток суттєво збільшив потік українців до закордонних зон відпочинку.
15 червня, 14:00
Натомість ґої, зокрема в Україні, мусять і надалі продовжувати ходити у намордниках.
19 квітня, 12:05
За 5 днів у Полтавській області тимчасово припинили діяльність класи і групи в 13 навчальних закладах.
05 березня, 16:40
Або магія карантинних чисел...
12.12.2020, 09:39
У боротьбі з пандемією коронавірусу команда Володимира Зеленського спирається тільки на власні фантазії.
04.12.2020, 08:59
Причиною – висока захворюваність на ГРВІ серед педагогів.
30.11.2020, 15:15