Кобеляцький «Екопарк» на Полтавщині закрили через спалах АЧС

ПОЛТАВА
11 квітня, 14:37
Кобеляцький «Екопарк» на Полтавщині закрили через спалах АЧС

Починаючи від 9 квітня у межах комунального природоохоронного підприємства запроваджено карантин. Мета — запобігання поширенню захворювання.

Відповідне оголошення напередодні оприлюднила пресслужба Кобеляцької міської ради. Зазначається, що після виявлення хворих на африканську чуму свиней істот — вирішено убезпечити інших звірів, які перебувають на балансі «Екопарку».

Кобеляцька влада терміново скликала засідання міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Учасники затвердили план заходів щодо локалізації та ліквідації небезпечного захворювання завдяки спеціально сформованим загонам із залученням ветеринарів.

«Після проведення усіх дезінфекційних заходів і закінчення терміну карантину роботу «Екопарку» буде відновлено, про що буде повідомлено додатково. Крім того, наголошуємо, у разі виявлення ознак хвороби свійських тварин негайно телефонуйте на 101 або дільничному ветеринару. Зона захисту створено навколо епізоотичного вогнища ККП «Екопарк», до якої віднесено частину міста Кобеляки (вулиця Заворскло і провулок Ломоносова) і населений пункт Лісне», — заявили у міськраді.

Тим часом як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Полтавській області загін ДСНС урятував майже 50 тварин. Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції.

Читайте також:
Мистецтво
Глава Мінкульту Литви пропонує помістити російську культуру «на карантин»
09.01.2023, 11:20
Полтава
З 9 грудня діятиме розширений перелік професій, для яких вакцинація є обов’язковою.
01.12.2021, 10:32
Полтава
Що не так із карантинними обмеженнями?
06.11.2021, 13:03
Політика
У цих областях будуть введені найжорсткіші карантинні обмеження
07.09.2021, 18:15
Новини
У разі, якщо ситуація з поширенням Δ-штаму коронавірусу в Україні погіршиться, влада знову запровадить жорсткі карантинні обмеження.
16.07.2021, 12:13
Новини
Початок сезону відпусток суттєво збільшив потік українців до закордонних зон відпочинку.
15.06.2021, 14:00