Карантин в Україні продовжили ще на два місяці

ПОЛІТИКА
26 серпня, 16:30
Карантин в Україні продовжили ще на два місяці

Обмеження і зонування територій за кольорами буде діяти як мінімум до 1 листопада

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 1 листопада 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 26 серпня.

Він зазначив, що п'ять днів тому в Україні перетнули позначку в 100 000 випадків захворювання на коронавірус. "У нас фактично по 1500-2000 хворих щодня", - сказав Шмигаль.

"Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче. Сьогодні на засіданні ми розглянемо питання про продовження карантину на два місяці. Обмеження і зонування територій за кольорами буде діяти як мінімум до 1 листопада. До 31 жовтня ми продовжимо карантин", - сказав прем'єр .

Сьогодні у Чернівцях близько 500 місцевих жителів вийшли на Центральну площу на акцію протесту через те, що Кабмін вніс місто в "червону" зону карантину. Про це повідомляє місцеве видання Molbuk.ua.

Вони закликають місцеву владу дати можливість їм заробляти гроші, а дітей - відправити на навчання в дитсадки та школи.

Учасники тримають в руках плакати з написами: "Ми хочемо працювати", "Чим Чернівці гірше Тернополя, Луцька, Львова?", "Дайте можливість дітям вчитися", "Ми хочемо займатися спортом", "Хто буде платити комунальні послуги?".

В акції беруть участь фотографи, музиканти, представники ресторанного бізнесу, підприємці.

Акція протесту в Чернівцях
Акція протесту в Чернівцях
Фото:Molbuk.ua

Секретар Чернівецької міськради Василь Продан, який зараз виконує обов'язки мера, висловив упевненість, що депутати міськради сьогодні проголосують за скасування карантинних обмежень.

"Я на 99,9% упевнений, що депутатський корпус зараз проголосує рішення, щоб зняти всі карантинні обмеження", - додав чиновник.

Пізніше, депутати Чернівецької міськради на позачерговому засіданні сесії дозволили роботу громадського транспорту, ринків, торгово-розважальних центрів, кафе, ресторанів, шкіл і дитсадків з дотриманням протиепідемічних заходів

Читайте також:
Тривалі жорсткі карантинні обмеження та посилення економічної кризи змусили тисячі мешканців Аргентини вийти на вулиці.
14 жовтня, 11:26
Зростання рівня захворюваності на коронавірус не сумісне з роботою дискотек, нічних клубів і закладів громадського харчування у Кременчуці.
12 вересня, 14:51
На акцію протесту зібралися близько 150 осіб.
09 вересня, 14:51
Разом з тим до послаблення карантину не готові Київ та ще 16 областей.
03 вересня, 16:02
В області заборонені концерти, дискотеки й робота нічних клубів.
31 серпня, 18:38
Недалекоглядна політика команди Зеленського щодо поборення COVID-19 погіршує епідеміологічну ситуацію в країні.
23 серпня, 15:34