У центрі Мілану відбувся безлюдний протест представників ресторанного бізнесу Італії

СВІТ
08 травня, 10:35
У центрі Мілану відбувся безлюдний протест представників ресторанного бізнесу Італії
Фото: Ansa

Порожні стільці з написами закладів громадського харчування на площі Семпіоне — так проти карантину протестують міланські ресторатори.

Пандемія коронавірусу й запроваджені урядом обмеження змусили закритися понад 2000 дрібних і середніх підприємств, повідомило ввечері 6 травня місцеве видання "Ansa".

Власники та рядові працівники кафе, барів і ресторанів вимагали від італійської влади полегшити умови карантину, аби повернутися до роботи через зростаючу економічну кризу та уникнути неминучого банкрутства.

«Ці десятки порожніх стільців символізують стан незаповненості приміщень клієнтами, від якого ми страждаємо. Існує вірогідність того, що до кінця року понад 70% рестораторів Мілану ризикують взагалі не відкриватись і вилетіти з бізнесу з численними фінансовими втратами», — прокоментував акцію протесту один з її організаторів Альфредо Дзіні.

Читайте також:
Друга хвиля COVID-19 може бути вигідною владі, передусім, в контексті місцевих виборів в Україні 25 жовтня.
вчора, 15:33
У Болівії зростає народне невдоволення діями тимчасового уряду, який не справляється з викликами пандемії коронавірусної інфекції.
29 липня, 10:39
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
27 травня, 09:06
Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.
14 травня, 13:13
Зеленському необхідно усвідомити, що громадян обурюють не карантинні заходи, а подвійні стандарти.
30 квітня, 13:05
Сотні поляків, які працюють у Німеччині, вийшли на протест проти обов'язкової самоізоляції для тих, хто перетинає кордон двох країн.
25 квітня, 14:20