Кардіограма Arditi

Опінії
31 березня, 09:24
Кардіограма Arditi

1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" не припиняє смалити орків на Донеччині.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

І лише у гангстерських кінострічках помсту порівнюють з холодцем. Але у реаліях України вона є розпеченим тротиловим попкорном, який подають невідкладно.

Всупереч мирним трактатам і здоровому глузду ми призвичаїлися до примхливих і несподіваних вибриків війни. Канонади та зруйновані квартали в нас викликають більшу довіру, ніж круглі столи та бенкетні зали.

Зручності та спокій – найнестерпніше випробування... І цю опінію поділяє лише той, для кого ризик став найвищою формою блаженства.

Фронт лишається незмінною точкою збору девіантних типів: від мрійників і мандрівних комбатантів, до суїцидальних поетів та адреналінових наркоманів. Усі як один пройняті жагою пригод і вектором екзистенційного самопошуку.

А поза тим: пульсацією шторму та епікою кораблетрощ. Сумарною кількістю викликів, які кидає нам доля руками наших ворогів.

Читайте також:
Війна
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" виконує поставленні Генеральним штабом Збройних Сил України завдання на передовій.
20 вересня, 20:09
Опінії
Опис внутрішньої кухні корегування артилерійським вогнем із поясненням, чому фронтовим підрозділам часто доводиться колядувати на дрони.
03 вересня, 18:48
Війна
1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" оголосила збір коштів на дрон.
26 серпня, 19:12
Війна
Підрозділ "вовків" Героя України Дмитра Коцюбайла (відомого на псевдо "Да Вінчі") захопив у російських окупантів справну бронетехніку.
22 травня, 20:43
Війна
Лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!
15 травня, 17:01
Опінії
Щодня ми знищуємо ворога. І це буде продовжуватися допоки останнього російського окупанта не вивезуть у чорному мішку додому!
01 травня, 11:13