Над Авдіївкою майорять червоно-чорні стяги завзятого резистансу

Опінії
25 березня, 09:12
Над Авдіївкою майорять червоно-чорні стяги завзятого резистансу
Фото: Дмитро Савченко

Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Її керманич – Віталій Барабаш. Він рівним крейсерським кроком здійснює владні функції під синьо-жовтим прапором.

У бункері відносно тепло і парує чайник з щойно завареним цейлонським. Також працює інтернет і є прямий зв'язок.

Стєпанич (як його іменують у неформально-бункерній атмосфері правдиві воїтелі та копи) ділиться враженнями від нещодавнього удару "Градами" у приміщення адміністрації:

Зайшли аби зігрітися чаєм; не встигла вода закипіти, як прилетіло прямо у сусідні кімнати. Слава Богу, усі лишилися неушкодженими.

Але акцент полегкості в інтонації він ставить тоді, коли мова заходить про завершений етап евакуації цивілів. Це зменшить жертви та кількість заручників російської агресії.

Станом на сьогодні маємо зо 3 десятки поранених мирних громадян, також, на жаль є і загиблі. У цьому ж бойовому екіпажі ВЦА двіжує Павло Лановенко – екскомбат 37-го ОМПБр.

О, як же недолуго, на разі виглядають естрадно-циркові представники прокуратури, які, задля власного кар'єрного трампліна виставляли "Морпіха" не інакше як "втіленням планетарного зла"!

Але війна, попри весь її драматизм демаскує сутності. Тож між палаючих будинків трепанованої Авдіївки не зустріти блядомовних дискредитаторів бойвого екскомандира, а Паша тим часом вкотре підставляє плече державі у критичну мить випробувань.

Ми ще за руйнацію Волновахи помстимося оркам, – з виразним оптимізмом в інтонації анонсує "Морпіх".

Упродовж останнього тижня гартований боями Авдос (тобто, Авдіївка – прим. ред.) зазнав 5 атак, здійснених  ракетами ТРК "Точка У". Тричі під вогнем опинявся Коксохім.

Ворожа артилерія, "Гради" та "Урагани" працюють майже безперервно. Ну і звісно ж, у левовому сегменті, по цивільним об'єктам, кварталам, інфраструктурі.

За умови турборежиму бойових дій Стєпаничу та його команді доводиться працювати 24/7. Удень ці достойники  виконують організаційно-управлінські задачі, ночами праведно гантерствують на інтервентів.

Загалом Авдіївка тримає хвіст пістолетом (!); двіж – бодряк, активності – нон-стоп. Над містом майорять червоно-чорні стяги завзятого резистансу.

Україна переможе!
Читайте також:
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
вчора, 17:42
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил ресурсної федерації змінило тактику через неспроможність здолати всенародний спротив українців.
23 червня, 07:54
Опінії
Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.
06 червня, 18:10
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54