Над Авдіївкою майорять червоно-чорні стяги завзятого резистансу

Опінії
25.03.2022, 09:12
Над Авдіївкою майорять червоно-чорні стяги завзятого резистансу
Фото: Дмитро Савченко

Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Її керманич – Віталій Барабаш. Він рівним крейсерським кроком здійснює владні функції під синьо-жовтим прапором.

У бункері відносно тепло і парує чайник з щойно завареним цейлонським. Також працює інтернет і є прямий зв'язок.

Стєпанич (як його іменують у неформально-бункерній атмосфері правдиві воїтелі та копи) ділиться враженнями від нещодавнього удару "Градами" у приміщення адміністрації:

Зайшли аби зігрітися чаєм; не встигла вода закипіти, як прилетіло прямо у сусідні кімнати. Слава Богу, усі лишилися неушкодженими.

Але акцент полегкості в інтонації він ставить тоді, коли мова заходить про завершений етап евакуації цивілів. Це зменшить жертви та кількість заручників російської агресії.

Станом на сьогодні маємо зо 3 десятки поранених мирних громадян, також, на жаль є і загиблі. У цьому ж бойовому екіпажі ВЦА двіжує Павло Лановенко – екскомбат 37-го ОМПБр.

О, як же недолуго, на разі виглядають естрадно-циркові представники прокуратури, які, задля власного кар'єрного трампліна виставляли "Морпіха" не інакше як "втіленням планетарного зла"!

Але війна, попри весь її драматизм демаскує сутності. Тож між палаючих будинків трепанованої Авдіївки не зустріти блядомовних дискредитаторів бойвого екскомандира, а Паша тим часом вкотре підставляє плече державі у критичну мить випробувань.

Ми ще за руйнацію Волновахи помстимося оркам, – з виразним оптимізмом в інтонації анонсує "Морпіх".

Упродовж останнього тижня гартований боями Авдос (тобто, Авдіївка – прим. ред.) зазнав 5 атак, здійснених  ракетами ТРК "Точка У". Тричі під вогнем опинявся Коксохім.

Ворожа артилерія, "Гради" та "Урагани" працюють майже безперервно. Ну і звісно ж, у левовому сегменті, по цивільним об'єктам, кварталам, інфраструктурі.

За умови турборежиму бойових дій Стєпаничу та його команді доводиться працювати 24/7. Удень ці достойники  виконують організаційно-управлінські задачі, ночами праведно гантерствують на інтервентів.

Загалом Авдіївка тримає хвіст пістолетом (!); двіж – бодряк, активності – нон-стоп. Над містом майорять червоно-чорні стяги завзятого резистансу.

Україна переможе!
Читайте також:
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12.05.2023, 19:24