Карели оголосили про створення власного підрозділу у складі ЗСУ

ВІЙНА
19.01.2023, 21:14
Карели оголосили про створення власного підрозділу у складі ЗСУ

Водночас ні командування Збройних Сил, ані Сил оборони України поки ніяк не прокоментувало гучну заяву Карельського національного руху.

Публічне звернення про формування Карельського Національного Легіону у складі українського війська оприлюднили самі ініціатори на своєму Telegram-каналі.

Як стверджують карельські активісти, вони гуртують охочих зробити свій внесок у справу боротьби за свободу та незалежність Карелії від Росії, які можливо досягти тільки зі зброєю у руках.

«Наш молодий національно-визвольний рух офіційно проголошує набір до лав військового підрозділу у складі ЗСУ проти імперіалістичного ярма. Основними вимогами для вступу до лав Карельського Національного Легіону є: міцне здоров'я; відсутність проблем з алкоголем та наркотичними препаратами; відданість традиційним цінностям; шалене прагнення звільнити Карелію від окупації; тверде бажання вкласти свій внесок у нашу спільну перемогу над терористичним путінським режимом. Ми виступаємо за єднання всіх пасіонарних національних одиниць у своєму бажанні та прагненні, назавжди скинути з себе колоніальні імперські пута, що стиснули волю поневолених Москвою народів», – йдеться у зверненні.

Тим часом не слід забувати, що починаючи з 2014 року у складі ЗСУ воюють зведені підрозділи чеченців (ічкерійців) і білорусів, а з 2022 року – ще й башкирів; окремі ерзянські та мокшанські бійці не сформували єдиного загону.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фіно-угри ресурсної федерації московії гуртуються для опору недоімперії, яка після поразки у війні в Україні неодмінно розпадеться.

Читайте також:
Війна
Львів'янин, широта душі якого не знала меж. Українець, якому доля судила виявити справжню мужність козака-характерника до останнього подиху.
15 березня, 15:30
Війна
Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу
14 березня, 10:35
Війна
Білорус приїхав влітку 2016 року, як доброволець доєднався до полку «Азов», аби допомагати українцям у боротьбі з російським вторгненням.
02 лютого, 16:17
Війна
Уже 10-й рік Україна у борні за волю й державність проти східного сусіда. Ця війна породила чимало Героїв, серед яких і наш земляк.
25 січня, 12:31
Опінії
Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.
04.09.2023, 18:35
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31.08.2023, 18:35