Карели оголосили про створення власного підрозділу у складі ЗСУ

ВІЙНА
19 січня, 21:14
Карели оголосили про створення власного підрозділу у складі ЗСУ

Водночас ні командування Збройних Сил, ані Сил оборони України поки ніяк не прокоментувало гучну заяву Карельського національного руху.

Публічне звернення про формування Карельського Національного Легіону у складі українського війська оприлюднили самі ініціатори на своєму Telegram-каналі.

Як стверджують карельські активісти, вони гуртують охочих зробити свій внесок у справу боротьби за свободу та незалежність Карелії від Росії, які можливо досягти тільки зі зброєю у руках.

«Наш молодий національно-визвольний рух офіційно проголошує набір до лав військового підрозділу у складі ЗСУ проти імперіалістичного ярма. Основними вимогами для вступу до лав Карельського Національного Легіону є: міцне здоров'я; відсутність проблем з алкоголем та наркотичними препаратами; відданість традиційним цінностям; шалене прагнення звільнити Карелію від окупації; тверде бажання вкласти свій внесок у нашу спільну перемогу над терористичним путінським режимом. Ми виступаємо за єднання всіх пасіонарних національних одиниць у своєму бажанні та прагненні, назавжди скинути з себе колоніальні імперські пута, що стиснули волю поневолених Москвою народів», – йдеться у зверненні.

Тим часом не слід забувати, що починаючи з 2014 року у складі ЗСУ воюють зведені підрозділи чеченців (ічкерійців) і білорусів, а з 2022 року – ще й башкирів; окремі ерзянські та мокшанські бійці не сформували єдиного загону.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фіно-угри ресурсної федерації московії гуртуються для опору недоімперії, яка після поразки у війні в Україні неодмінно розпадеться.

Читайте також:
Війна
Українське небесне воїнство поповнилося незламним Героєм, який віддав власне життя за кожного з нас.
21 березня, 16:58
Виміри
Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу
14 березня, 10:50
Війна
Японський дракон полишив кримінальний світ вулиць країни Сонця, що сходить, заради захисту України від російської орди.
27 лютого, 17:31
Війна
Перебуваючи в Україні, Ендрю Пітерс поділився жахами, свідком яких він був, сказав його батько.
27 лютого, 13:35
Опінії
«Ми були настільки виснажені, що будь-хто з нас міг перекинутися й заснути»
26 лютого, 15:03
Війна
Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.
29.11.2022, 08:56