Керівника Нацполіції Львівщини звинувачують у рекеті

КРИМІНАЛ
30.12.2019, 07:04
Василь Віконський
Василь Віконський

Журналісти видання «Вголос» звинувачують Віконського в тому, що він почав «трусити» бізнес.

Голова Нацполіції Львівщини, колишній «беркутівець» Василь Віконський зайнявся рекетом. Проти підприємців, чий бізнес зареєстрований у Львові та області, «перевертні у погонах» фабрикують кримінальні справи і таким чином намагаються змусити платити данину.

Відповідні звернення зі скаргами підприємців надійшли на адресу «Вголосу», запевняють у виданні.

До офісів підприємців, пише видання, почали приїздити так звані «посланці» від Віконського з вимогою віддати частину бізнесу і щомісяця сплачувати данину. Для «переконливості» рекетири заздалегідь фабрикують кримінальні справи проти цих бізнесменів і лякають тюремним ув’язненням в разі відмови давати «відкат».

Зазначається, зокрема, що відповідні зустрічі із львівськими бізнесменами організовують не тільки співробітники Львівського ГУНП, напряму підпорядковані Віконському, а й їхні колеги з Івано-Франківського та Хмельницького управлінь. З огляду на це підприємці припускають, що Віконський намагається приховати свої діяння за спинами начебто «чужих» йому поліцейських.

Водночас із відкритих джерел відомо, що до переведення на Львівщину Віконський очолював управління поліції саме в Івано-Франківський та Хмельницькій областях, тож стає очевидним, що тамтешні «перевертні у погонах» і до сьогодні залюбки виконують всі вказівки Віконського.

Підприємці також припускають, що колишній «беркутівець» раптово почав тиснути на бізнес, передбачаючи можливу відставку й намагаючись «відпрацювати» кошти, сплачені за «сприяння» призначенню його на відповідну посаду.

Повідомляється, що на «рибне місце» Віконського проштовхнув один з найбільш скандальних правоохоронців, колишній заступник голови МВС Сергій Чеботар. Подейкують, що Віконський сплатив Чеботарю за посаду 800 000 доларів, до сьогодні консультується з ним по всіх найприбутковіших схемах і ділиться награбованим.

Читайте також:
Міністр Аваков не знайшов можливим визнати непрофесіоналізм свій і підлеглих.
04 серпня, 12:17
Прикриваючись боротьбою з тероризмом, МВС, в умовах війни з РФ, може взятися за колишніх учасників АТО.
30 липня, 15:50
Екскерівник Національної поліції України заявила, що проблеми правоохоронної системи потребують докорінного очищення.
14 червня, 11:23
Тетяна Ковальчук також отримала від держави соцдопомогу.
27 травня, 20:01
Із СБУ Бухарева звільнили після конфлікту з Бакановим.
16 квітня, 14:40
По всій Україні курсуватимуть автомобілі, що інформуватимуть про необхідність дотримуватися умов карантину.
20 березня, 05:36