Кетчуп як ліки

14.08.2023, 17:48
Кетчуп як ліки
Фото: Google

Доктор Джон Кук Беннет створив рецепт томатного соусу в 1834 році та став рекламувати його як засіб проти хвороб кишкового тракту.

Жовтяниця, діарея, нетравлення шлунка і ревматизм, – усе це і не тільки новатор-ентузіаст пропонував лікувати речовиною, яку тепер називаємо кетчупом.

Ба більше: хімік Джон Кук Беннет навіть перетворив свій винахід на пігулки, що зробило його ще популярнішим, особливо серед робітництва та фермерів.

До 1850 року люди купували кетчуп, аби вилікувати свої хвороби, проте втручання американської влади, яка викрила аферу, припинила прибутковий бізнес.

Основна причина, що поклала край діяльності винахідника, – некваліфікована робота наслідувачів-аматорів, які почали виробляти власні контрабандні ліки під виглядом кетчупу.

За спогадами першого очільника Секретної служби США Вільяма Вуда, підприємливі ділки робили ще більш божевільні заяви, ніж Джон Кук Беннет, кажучи, що їхній товар вилікує цингу та зростить зламані кістки, чого не було доведено на практиці.

А проте, помідори дійсно корисні у свіжому вигляді, бо містять антиоксиданти та вітамін С, однак не розраховуйте, що після пляшки кетчупу ви відчуєте себе здоровим і сильним, як Котигорошко.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що варто щодня вживати часник як засіб для профілактики від різних захворювань і задля зміцнення імунітету.

Кетчуп як ліки_1
Читайте також:
Життя
Горбаті кити можуть мати навіть вищий інтелект, ніж припускали вчені.
13 червня, 18:42
Життя
Чому мед з давньоєгипетських гробниць досі придатний до вживання?
22 травня, 18:00
Життя
17 фактів, які відкриють вам справжню Японію.
22 травня, 16:28
Життя
«Чайник Рассела» — унікальна аналогія. Вперше її озвучив Бертран Рассел для спростування хибного доказу релігійних тверджень у сумніві.
13 травня, 08:26
Історія
Льодяна правда про битву, в якій холод перетворив тисячі солдатів на крижані статуї.
11 квітня, 11:35
Історія
Вельможа, якого бачите вище, — похований у середмісті Львова в єзуїтському костелі. 300 років тому він боронив місто від загарбників.
13 лютого, 14:55