Кімнатні рослини допомагають покращити здоров’я

10 лютого, 08:36
Кімнатні рослини допомагають покращити здоров’я

Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.

Науковці заявляють, що наявність у будинку кімнатних рослин не просто покращує інтер’єр і робить простір затишним.

Як повідомляє Texas A&M University, фахівцями з кафедри міжнародного квітництва Техаського департаменту садівничих наук A&M проведено дослідження, яке присвячене вивченню користі рослин у будинку та в природі для здоров’я. З’ясувалося, що кімнатні рослини здатні покращити якість життя.

Вчені констатують: ефект від наявності рослин у приміщенні можна порівняти з користю від спілкування з домашніми тваринами, оскільки мозок реагує на них практично однаково.

Щодо реакцій організму на рівні біології, в проєкті було зафіксовано, що при контакті з квітами знижується рівень кортизолу, гормону стресу.

Працює і алгоритм догляду за рослинами: полив, підживлення, турбота про інші складові здоров’я домашньої флори разом із позитивними емоціями від спілкування здатні розвинути когнітивні здібності, захистити від деменції, підвищити рівень задоволеності життям.

Експерти додають, що немає потреби розводити рідкісні, примхливі рослини. Досить загальнодоступних, невибагливих. Головне: достаток світла та бажання приділяти вихованцям небагато часу та уваги.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
У процесі своєї еволюції люди змогли створити сприятливі умови життя. Це вплинуло на позитивний розвиток мікроорганізмів усередині шлунку.
09 грудня, 07:14
Світ
Хвороба, яка виморювала моряків у XVI-XVIII століттях, повернулася й загрожує людству. Вона розвивається через нестачу вітамінів.
26 листопада, 14:51
Життя
Австралійські вчені уми зіставили дані про поширення світової мережі та медичні показники користувачів. Як то кажуть, не все так однозначно.
17 листопада, 16:21
Життя
Забезпечення можливості повноцінно виспатися має бути у центрі уваги при догляді за постінфарктними хворим на рівні із кардіореабілітацією.
03 листопада, 17:30
Світ
Досліджено зв'язок між призначенням глюкозозалежного інсулінотропного поліпептиду та/або агоніста рецептора глюкагоноподібного пептиду-1.
20 жовтня, 17:30
Світ
Трохи футурологічних роздумів із наявного контексту. В Instagram та Facebook часто видає тарґетовану рекламу від репродуктивних клінік.
11 серпня, 17:29