Кімнатні рослини допомагають покращити здоров’я

10 лютого, 08:36
Кімнатні рослини допомагають покращити здоров’я

Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.

Науковці заявляють, що наявність у будинку кімнатних рослин не просто покращує інтер’єр і робить простір затишним.

Як повідомляє Texas A&M University, фахівцями з кафедри міжнародного квітництва Техаського департаменту садівничих наук A&M проведено дослідження, яке присвячене вивченню користі рослин у будинку та в природі для здоров’я. З’ясувалося, що кімнатні рослини здатні покращити якість життя.

Вчені констатують: ефект від наявності рослин у приміщенні можна порівняти з користю від спілкування з домашніми тваринами, оскільки мозок реагує на них практично однаково.

Щодо реакцій організму на рівні біології, в проєкті було зафіксовано, що при контакті з квітами знижується рівень кортизолу, гормону стресу.

Працює і алгоритм догляду за рослинами: полив, підживлення, турбота про інші складові здоров’я домашньої флори разом із позитивними емоціями від спілкування здатні розвинути когнітивні здібності, захистити від деменції, підвищити рівень задоволеності життям.

Експерти додають, що немає потреби розводити рідкісні, примхливі рослини. Досить загальнодоступних, невибагливих. Головне: достаток світла та бажання приділяти вихованцям небагато часу та уваги.

Читайте також:
Полтава
До власників худоби завітають ветеринари у рамках планових діагностики та профілактики. Заходи спрямовані на виявлення ознак захворювань.
02 квітня, 14:59
Полтава
Отриманий у рамках програми із розвитку децентралізації автомобіль дає змогу перевозити паліативних хворих. Це неабияка підмога для громади.
09 лютого, 14:54
Життя
Гідромасажні ванни або сауни, ймовірно, можуть бути опосередкованим способом послаблення депресії.
07 лютого, 15:05
Життя
Рак більше не є хворобою виключно людей старшого і похилого віку. Кількість випадків захворюваності на онкологію зростає по всьому світу.
16 січня, 14:23
Світ
Вочевидь, баби вже не народять нову партію «гарматного м'яса» для міністра-оленяра та його бункерного начальства. Sic transit vita mundi.
12 січня, 19:45
Життя
Приголомшливе дослідження визначило 15 загрозливих факторів. Вони суттєво підвищують імовірність розвитку деменції у людей.
27.12.2023, 21:37