Кинули тата-маму з поїзда? Під монастир

Опінії
20.07.2021, 09:23
Кинули тата-маму з поїзда? Під монастир
Фото: 5 канал

До ротації в комунікаціях і кийках...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Сталося. Блазневі вчергове довелося визнати, що не кожен Богдан – Єрмак.

Зе розбив, нарешті, глека з генічеською степовичкою, одіозним і простим дівчатком – те пішло комунікувати з Подоляком і іноземцями, які прочитають бестселер про дівчачі походеньки закулісою офісу Зе в халаті (зацініть, панове, ми не натякаємо на негліже) і почнуть масово славити мару «Слуги народу».

Несподівано добігла кінця і каденція вічного поліціянта. Спершу про скороминуще, а тоді – про вічне.

Повідомлення про відмову Зе від послуг своєї прес-секретарки нас зажурило. Адже про невігласку писалося невимушено і аж з якимось внутрішнім кайфом, бо знали, чого від Ме чекати – Литви в Латвії, жалю з приводу доброго здравія Зе, російської української, стабілізації гривні і зупинення інфляції двома постами у Twitter тощо.

У резюме претендентів на посади прес-секретарів віднині  обов‘язково буде пункт: «чим ви відрізняєтесь від Мендель?».

Як складеться з новопризначеним офісним глашатаєм Сергієм Никифоровим, чи продовжить він славні традиції зеленої олігофренії «ні дня без зашквару», того не відаємо. Сам призначенець запевнив, що намагатиметься не давати приводів для його порівняння з Мендель. Поживемо, почитаємо, подивимось, порівняємо. 

Та переповнені зоїльством, шукаємо сліди ложки дьогтю у діжці з медом. Аналізуємо.

Мед: у Никифорова за спиною Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 15 років досвіду роботи на різних телеканалах, робота на "Euronews" у французькому Ліоні. Щось значить і те, що вибраний був з-поміж 70 претендентів охочих офіційно потеревенити про блазня. Другий прес-чел Зе – не страшкова дитина, себто, не з лякливих. Піти на посаду, яка у професійних колах однозначно пов‘язана з репутаційними втратами, може лише рівня самому найвеличнішому. Те теж поперлося з полов'яним рилом та в бубличний ряд. Відчаяки.

Дьоготь: журналістський доробок спадкоємця Ме, як підкреслюють його колеги, «несерйозний», близький до «квартальної» тематики. Никифоров хайпував свою глядацьку аудиторію переважно бомбами-одноденками: там-то і там-то бачили те-то і те-то отакої ширини, отакої товщини. Ні в аналітиці, ні в публіцистиці пан помічений не був.

Ще дьоготь: логіка погодження на пропозицію побути «блазнем у блазня» у тому, що новий речник Зе з 2019 року працював в холдингу «Медіа Група Україна» олігарха Ріната Ахметова. А за повної ігнорації офісних вискочок нормальними кадрами команда Зе підгрібає усе, що плаває в ополонках.     

Ще-ще дьоготь. З нього стирчать все ті ж криворізькі вуха –  виявляється, на все життя новопризначенцю запам'яталися його поїздки з трупою блазнів-гастролерів у складі групи підтримки у часи, коли ті лише вчилися стригти бабло з ласих до ідіотизму лохів. Може, й не бреше, коли запевняє, що перетинався з чинним президентом «побіжно». Та ми чомусь переконані, що саме цей аргумент схилив «конкурсну комісію» на користь такого давнього любителя генітальних жартів.

До ще донедавна практично вічного. Сім років і діаметрально різноспрямовані президенти для очільника найгрізнішого силового відомства – це вам не муха в котлеті. Там намішано всього і стільки, що аматорові отут на дивані істини не вилущити. Тож, чому пішов «чорт» (за його власною самоназвою), колись і нас сповістять. Тоді й приймемо за правду.

© Vahtang
© Vahtang
Фото:https://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/88491.phtml

А поки що схиляємося до приводів відставки Арсена Борисовича, які й нам імпонують очевидною переконливістю.

По-перше, людина, котра викохала доцента Киву, схильна до екстравагантності. Погодьмось. Тож прогриміло серед ясного неба не для людей у темі – розумний і далекоглядний володар божевільно утаємниченої інформації про справжній стан речей поза ареною зеленого цирку іде без відкриття кримінального провадження.

Хтось з вас, панове, сумнівається у широкозахватному застосуванні гумового ідентифікатора через місяць-два після бердянсько-анталійських узбереж? Махатимуть неподєцкі. А пан Аваков вже не при ділі.

До його рафінованого наступника, при котрому ніхто в профільному комітеті не насмілювався навіть путіна назвати справжнім іменем, навіть ходовою абревіатурою, запитань ще менше.

Хіба що виникнуть лексичні проблеми у лавах опричників – якщо вони гордилися поганялом «пси Авакова» (уявляючи себе героями низки серіалів – «Скажені пси», просто «Пси», «Пси Берліна», «Доктор Псі»), то на кличку «сучка/сучок монастирський» відгукнеться далеко не кожен.   

Це – сюр. А ось гола істинонька. Що чекати від міністра МВС після оцього:

Кинули тата-маму з поїзда? Під монастир_3

Отам, «під монастирем» і зустрінемось. Туди ще підтягнеться Верещук – міноборони.

Читайте також:
Опінії
Україна – це, напевно, єдина країна в світі, де воєнна розвідка є підрозділом не Генерального штабу, а суто політичного органу
28 травня, 11:01
Опінії
Обрані українським народом депутати воліють і далі допомагати російським олігархам спонсорувати кремлівську диктатуру, війну, геноцид.
02 травня, 18:43
Світ
Портуґалець Антоніу Ґутерреш, який нині очолює Організацію Об'єднаних Націй, потиснув скривавлену руку "російського Ріббентропа".
28 квітня, 22:00
Опінії
Популізм – це завжди просто. Популісти беруть чутливу й важливу тему, а затим – знаходять популярне рішення.
15 квітня, 20:44
Політика
Оскільки колишні заклики Кремля про відновлення переговорів проігнорували, путінський режим вирішив піти з білоруських козирів.
12 квітня, 20:07
Опінії
Аж ніяк не після нашої перемоги, але до неї українці мусять змінитися. Ми не мамо права на забуття російських злочинів проти нашого народу.
02 квітня, 19:35