Авакова можна вивести з МВС, але МВС з Авакова – ніколи

ПОЛІТИКА
17 липня, 16:46
Авакова можна вивести з МВС, але МВС з Авакова – ніколи
Фото: Google

"Останній міністр Майдану" насправді нікуди не пішов, а тільки посунувся, уступивши місце в уряді менш токсичним особам.

Таку думку в етері "Politeka Online" висловив вітчизняний політичний аналітик Руслан Бізяєв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що Арсен Аваков фактично кинув виклик Зе-команді, залишивши Офіс президента і Верховну Раду з наявними у країні проблемами сам на сам.

«До кінця поточного політичного сезону, тобто до Нового року, ми спостерігатимемо як влада намагатиметься подолати соціально-політичну кризу, нашвидкуруч перебудовуючи систему, але вже без публічного громовідводу. Це було особисте рішення Авакова, на нього ніхто не тиснув. Кажімо правду, Арсен Борисович перейшов із ряду фіґур у розряд активних гравців, про що свідчать його зустрічі з американськими дипломатами та перебування у Нормандському форматі. Такими чином Аваков сам себе суб'єктивував і це має насторожувати Банкову», – зазначив Руслан Бізяєв.

Політичний аналітик наголошує, наявна структура МВС України – це держава у державі і її члени можуть довгий час триматися власно обраного курсу без огляду на те, хто займає президентське крісло.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Аваков уже домовився про власне майбутнє і сміється нам в обличчя.

вибір редакції
Читайте також:
Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.
03 вересня, 10:48
46-й американський президент не дасть українському "ґаранту" надалі перебувати у теплій ванні й зволікати у питаннях деоліґархізації.
30 серпня, 13:53
24 серпня 1991 року Україна була проголошена незалежною державою; та самостійність здобула не Українська Нація, а колоніальна адміністрація.
24 серпня, 13:16
46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.
17 серпня, 08:01
"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.
10 серпня, 13:37
Майже 20 років минуло з часу операції "Iraq Freedom", коли американська армія ліквідувала диктаторський режим Саддама Хусейна.
03 серпня, 12:46