Авакова можна вивести з МВС, але МВС з Авакова – ніколи

ПОЛІТИКА
17.07.2021, 16:46
Авакова можна вивести з МВС, але МВС з Авакова – ніколи
Фото: Google

"Останній міністр Майдану" насправді нікуди не пішов, а тільки посунувся, уступивши місце в уряді менш токсичним особам.

Таку думку в етері "Politeka Online" висловив вітчизняний політичний аналітик Руслан Бізяєв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що Арсен Аваков фактично кинув виклик Зе-команді, залишивши Офіс президента і Верховну Раду з наявними у країні проблемами сам на сам.

«До кінця поточного політичного сезону, тобто до Нового року, ми спостерігатимемо як влада намагатиметься подолати соціально-політичну кризу, нашвидкуруч перебудовуючи систему, але вже без публічного громовідводу. Це було особисте рішення Авакова, на нього ніхто не тиснув. Кажімо правду, Арсен Борисович перейшов із ряду фіґур у розряд активних гравців, про що свідчать його зустрічі з американськими дипломатами та перебування у Нормандському форматі. Такими чином Аваков сам себе суб'єктивував і це має насторожувати Банкову», – зазначив Руслан Бізяєв.

Політичний аналітик наголошує, наявна структура МВС України – це держава у державі і її члени можуть довгий час триматися власно обраного курсу без огляду на те, хто займає президентське крісло.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Аваков уже домовився про власне майбутнє і сміється нам в обличчя.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04.12.2022, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23.10.2022, 08:34
Політика
Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.
22.10.2022, 08:18
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02.08.2022, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07.07.2022, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06.07.2022, 09:23