Кирило Шевченко боїться за своє життя ?

14.09.2023, 16:42
Кирило Шевченко боїться за своє життя ?

Кирило Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Колишній голова Національного Банку Кирило Шевченко стверджує, що боїться за своє життя, і звинувачує Зеленського у переслідуваннях. З інтерв’ю американському виданню National File виходить так, ніби

Зеленський збирається вбити Шевченка. І це вже підхоплюють російські пропагандисти.

"Ого, сенсація!" – скажете ви. Ну як сенсація.

По-перше, Шевченко цього не стверджував(принаймні в тексті).

По-друге, National File не видання.

По-третє, переслідує Шевченко зовсім не Зеленський.

Але про все по черзі.

Почнемо з «видання», якому Кирило Шевченко дав інтерв’ю.

Це не видання, а стендалон-блог Алекса Джонса. Блог Джонс завів через те, що його основному проекту Infowars у 2018 настав гаплик, через те, що Джонс постійно брехав заради хайпу. Сайт забанили і Фейсбук, і Ютуб, і всі. Джонс стверджував, наприклад, що стрілянина у Коннектикуті в 2012 була постановою, а всі загиблі насправді актори. Сім’ї загиблих подали позов. Захищався Джонс норм (фріспіч там, все як завжди), але потім його адвокати помилково відправили дамп переписок з його телефону сім’ям загиблих. Стався медійний вибух.

Після цього Джонса звинуватили у брехні під присягою. Також він намагався зробити штучне банкрутство, щоб уникнути виплат жертвам власної брехні. Насправді Джонс дуже багата людина, як стало відомо з дампу. На Infowars в хороші дні він заробляв від 200 000 до 800 000 доларів НА ДЕНЬ, за допомогою продажу фуфломіцінів підписникам для укріплення прутня, харчових добавок і всякого іншого такого. Інфоциган корочі. І йому глина, бо це США, і там такого не пробачають. Тому було створено інший сайт.

National File продовжив славетну традицію Infowars продукувати фейки. Наприклад, заявив, що кандидат від Аризони Марк Келлі був на вечірці в костюмі гітлора з відповідним фото. Правда на фото був не Келлі, але пофіг — продажі фуфломіцинів ростуть. Плюс National File мочив кандидатів від респів, які підтримали демократів в розслідуванні заколоту 6 січня. Ну і, звісно, що Infowars, що National File – улюбленці російської преси. Прогуглити це можна за дві хвилини.

Якщо ви думаєте, що засновник видання – це кінцева, ви помиляєтесь. Та людина, якій Шевченко дав інтерв’ю для National File, ще «краще».

У Джонса, як ви вже зрозуміли, певні проблеми зараз, тому інтерв’ю у Шевченка взяв інший тіп.

Патентований антисеміт та фанат Qanon, Патрік Хаулі. Хаулі писав для Брейтбарту, але звідти пішов, бо редакційна політика (я навіть не думав, що вона там є) навіть Брейтбарту виявилася для нього занадто жорсткою. Тому він створив власний блог Big League Politics, де вже мочив вовсю.

Якщо хтось чув про Кьюанон, то ви все розумієте, якщо хтось не чув, то гугліть обережно. По ітогу Хаулі забанили на твіторі за антисемітизм. Пожиттєво. Після купівлі Маском твітора розбанили, звісно.

Щоб вже мене не забанили, я тут не буду навіть писати про те, що Хаулі видає, але там прямо косміч.

Звісно позиція Хаулі по нашій війні тотально проросійська.

Як і загалом позиція National File. Регулярно National File розповсюджує брехню від Раша Тудей, зокрема про біолабораторії в Україні.

Ви можете спитати, навіщо Шевченко пішов до цих довбнів давати інтерв’ю?

Відповідаю.

Кирило Євгенійович Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.

Його стратегія захисту дуже проста – він намагається зробити вигляд, що переслідують його через політичні мотиви. При цьому, які політичні перспективи у Шевченка ніхто вам в Україні не скаже, бо їх нема.

Шевченко звинувачує Зеленського у переслідуваннях, але справа в тому, що розслідування по Укргазу проти Шевченка було почате ще за часів, коли головою НАБУ був Артем Ситник. Загалом справа була відкрита ДО того, як Зеленський став Президентом. І підозру Шевченкові повинні були викатити ще весною 2022 року, але розпочалася повномасштабна війна. І стало не до нього.

Шевченко каже, що його звільнили через занадто жорстку монетарну політику. Там не дуже зрозумілий вордінг, але інтерпретує інтерв’юер це так, що Шевченко не давав витрачати зайві гроші на війну.

Рілі, блядь? 111 стаття не жме?

Хоч би там як, фішка в тому, що після звільнення Шевченка, монетарна політика НЕ ЗМІНИЛАСЬ. І зараз багато людей вважають її навіть більш жорсткою, ніж за часів Шевченка. І щось я не чую про політичні переслідування. Може хтось чув? Здається, проблема не в цьому.

Шевченко каже, що в Укргазі все було ринково, і не було корупції, але ми знайшли тих людей, яким він платив гроші за послуги, і це ноунейм-дропи, які тих грошей ніколи не отримували. Він просто виводив бабло з банку за допомогою підставних осіб. Корупція проста як двері, і ніякого політичного підґрунтя.

Шевченко каже, що він вигнанець, але він сам звалив з країни типу на лікування, бо через інсайдерів знав, що його готуються заарештувати. Його ніхто не виганяв, і ніхто не збирається йому помститись (було б за що), навпаки, багато людей, зокрема я, чекають його живим та здоровим в Україні. Може приїхати перевірити. Але не дочекаємося.

Бо суд в Австрії дуже антикорупційний, тому для австрійського суду такі заяви Шевченка можуть і прокатити.

І для підкріплення цих заяв Шевченко готовий робити медійні інфоприводи з ким завгодно. З проросійськими конспірологами? Та давай. Конспірологи, в свою чергу, до позиції колишнього держслужбовця додадуть «свідчення анонімного соратника Зеленського» з розповідями про що завгодно?

Да пофіг. Конспірологи скажуть, що треба будь-якою ціною закінчити цю «демонічну війну» і припинити підтримку України, з посиланням на Шевченка? Та насрати. Ви що, не зрозуміли ще? Головне – відскочити. В процесі Шевченко не забуде сказати «Слава Україні», але це не робить його патріотом, та і взагалі людиною.

Третину з цього «демонічного» інтерв’ю я тут не можу цитувати, бо забанять. Вся ця «анонімна» шляпа розповсюджується по конспірологічним мережам США прямо зараз, з підтвердженням від колишнього посадовця-довбойоба.

Ну і в росії також, але то вже пофіг.

Так, Шевченко не сказав у інтерв’ю, що боїться за своє життя. Ну принаймні цього в тексті нема. Є якийсь скріншот типу з таким твердженням.

Тобто це висновок поїхавшего Хаулі, базований на скріні незрозумілого походження, який неможливо вважати доказом, оскільки там немає навіть імені адресанта.

Що Шевченко тогойт, що Хаулі поїхавший, я прям не знаю в на кого поставити. Тим не менш. Річ у тому, що якщо ти спілкуєшся з поїхавшими, іншого результату годі очікувати. Шевченко на це пішов свідомо. Бо йому пофіг.

Висновок про Шевченка вже робити не треба. Вже пізно. Людина рятує свій лайфстайл у Австрії. Як може. Так, зрадник, сумнівів нема. Кент Авена з Альфабанку.

Боролися з ним свого часу багато, ви всі це бачили. Зараз це все вже юридична площина у напрямку екстрадиції. Буде довго та непросто, в процесі Шевченко ще може з’явитися на Раша Тудей особисто, бо вже яка різниця.

Давайте про сьогодення.

Про людину, яка моніторить мої пости і вже встигла відписати про «інтервʼю» Шевченка з посиланням на мене.

Соколи Татарова з ДБР дрочать Дубінського, замість того аби запроторити його за ґрати, хоча є за що.

Це зволікання призведе до того, що врешті-решт Дуб у багажнику полишить країну, і ви побачите його в ефірі у всіх конспірологів США.

Шевченко снулий хєр, він не цікавий. А ось Саша так любить скорасть, що ви будете в шоці від того, що він напридумує. Дуб людина креативна, Зеленській зʼїсть брата Байдена, третина радників повірить.

Ваші думки. Татаров так лагідно ставиться до Дубінського, бо є прихильником тотальної законності чи тому, що бажає побачити Дубінського у ефірі Хаулі чи Джонса?

Автор : Антон Швець
Читайте також:
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».
24 березня, 09:33
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37