Кишенькові фінські «журналісти» на службі Кремля

СВІТ
20 липня, 17:56
Кишенькові фінські «журналісти» на службі Кремля

Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.

Такі відомості у мережі оприлюднив громадський діяч і волонтер Марко Енквіст, який допомагає українцям за кордоном, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що командують групою найманих кремлівськими спеціальними службами псевдожурналістів із Фінляндії професор права Гельсинського університету Йоган Бекман і його приятель путініст Янус Путконен.

Зазначені особи з осені 2014 року незаконно і постійно перебувають у загарбаному росіянами Донецьку, де сформували пропагандистський іншомовний ресурс "Donbass International News Agency" для поширення на західну (переважно фінську – прим. ред.) аудиторію відверто антиукраїнських фейків.

Від початку повномасштабної російської агресії 24 лютого 2022 року команда Бекмана і Путконена поповнилася кількома новими учасниками з Фінляндії (насправді, відомими маргіналами – прим. ред.), котрим окупаційна адміністрація надала статус "іноземних журналістів" нібито для висвітлення "спеціальної воєнної операції" РФ.

«Серед замовних "іноземних журналістів" є Леена Гіетанен, яка раніше вже відвідувала окуповану Східну Україну. Примітно, що вона відома як особа, котра давно тримається кремлівської лінії, а з-під її рук, наприклад, навесні 2008 року вийшов пропагандистський памфлет "Холодна війна в Естонії", що очорнює естонську внутрішню і зовнішню політику як "відверто русофобську", що є брехнею.

Як вправний юрист Бекман допомагав Гіетанен балотувалася до Європейського парламенту у 2009 році від маргінальної Фінської робітничої партії, ідеологією якої є лівий екстремізм із беззастережним захопленням сучасною росією, схвалюючи імперіалістичні (геноцид корінних народів і свободолюбних націй) дії та політику Кремля. Цього літа зазначені особи відвідали знищений російськими окупантами український Маріуполь. Я підозрюю, що це була переважно показова акція, організована Міністерством оборони РФ, для демонстрації сили Кремля та російської армії», – прокоментував ситуацію Марко Енквіст.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що киримли знову стали об'єктом брудного інформаційного терору російських агресорів.

Кишенькові фінські «журналісти» на службі Кремля_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Союзник – це не той, хто не любить вашого ворога, зовсім ні. Союзник – це той, хто робить вашого ворога слабшим, іноді разом із вами.
04 жовтня, 18:36
Політика
Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.
21 вересня, 07:18
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30