У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»

КНИГИ
18.07.2022, 08:18
У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»
Фото: Kiuas

Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.

Ще у 2014-2015 році він відвідав на Донбас зі спеціальною місією: поповнити лави добровольчого підрозділу "Азов" задля спротиву агресії путінській РФ.

Тепер шведський ветеран російсько-української війни видав власні спогади про ті події, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на фінляндське видавництво "Kiuas".

Книга авторства Каролуса Льофрооса – це детальний опис подій 7-річної давнини, його відверта сповідь про власну військову експедицію та інших іноземних добровольців, які служили у лавах полку "Азов" на Сході України.

«Це прямолінійний, без прикрас і часом анархічно смішний, діалог того, хто пізнав запеклу війну у XXI столітті на європейському пограниччі з наскрізь азійською росією. З фотографічними деталями Каролус Льофроос змальовує повсякденне життя солдата-добровольця з його вправами, смертями побратимів на полі бою, захоплення у полон сепаратистів Донбасу і кадрових російських військовиків», – прокоментувало книжкову новинку видавництво "Kiuas".

Також окремий розділ автор приділив визволенню у 2014 році нині вщент зруйнованого російськими загарбниками багатостраждального Маріуполя, в якому чималу роль зіграли бійці-азовці.

Водночас видавництво уточнює, що спомини під назвою "Добровольці. Наша війна в Україні 2014-15" стануть доступні читачам для придбання наприкінці серпня, якраз після Дня Незалежності України.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що десятиліттями заборонену у Фінляндії книгу націоналіста Еліаса Симойокі видали в Україні.

У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»_1
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Життя
Будь-яка дрібниця здатна змінити течії подій. Отже, вона має значення у конкретному місці у конкретний час...
25 вересня, 20:45
Історія
Минуле Війська Запорозького Низового писане і переписане істориками, до нині залишаючи на маргінесі національну приналежність провідників.
13 вересня, 21:21
Опінії
Саме Дементіївка – це Бахмут 130-го бату ТрО. Вона випила багато крові, ця Дементіївка, в тому числі і моєї, і тут лягли хороші люди.
12 вересня, 07:35
Світ
Цього дня 4 роки тому у місті Іжкар провідний інтелектуал, науковець і борець за самобутність удмуртської нації вчинив акт самоспалення.
10 вересня, 18:14
Історія
Практично немає такого міста від Західного Бугу до Уралу, де б не було масових розстрілів. Просто не скрізь збереглася інформація...
05 вересня, 20:28
Політика
Рівно 38 років тому не стало Василя Стуса – Прометея з Донбасу і щирого патріота вільної України! Його замордували совєти у Пермі...
04 вересня, 22:09