У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»

КНИГИ
18.07.2022, 08:18
У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»
Фото: Kiuas

Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.

Ще у 2014-2015 році він відвідав на Донбас зі спеціальною місією: поповнити лави добровольчого підрозділу "Азов" задля спротиву агресії путінській РФ.

Тепер шведський ветеран російсько-української війни видав власні спогади про ті події, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на фінляндське видавництво "Kiuas".

Книга авторства Каролуса Льофрооса – це детальний опис подій 7-річної давнини, його відверта сповідь про власну військову експедицію та інших іноземних добровольців, які служили у лавах полку "Азов" на Сході України.

«Це прямолінійний, без прикрас і часом анархічно смішний, діалог того, хто пізнав запеклу війну у XXI столітті на європейському пограниччі з наскрізь азійською росією. З фотографічними деталями Каролус Льофроос змальовує повсякденне життя солдата-добровольця з його вправами, смертями побратимів на полі бою, захоплення у полон сепаратистів Донбасу і кадрових російських військовиків», – прокоментувало книжкову новинку видавництво "Kiuas".

Також окремий розділ автор приділив визволенню у 2014 році нині вщент зруйнованого російськими загарбниками багатостраждального Маріуполя, в якому чималу роль зіграли бійці-азовці.

Водночас видавництво уточнює, що спомини під назвою "Добровольці. Наша війна в Україні 2014-15" стануть доступні читачам для придбання наприкінці серпня, якраз після Дня Незалежності України.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що десятиліттями заборонену у Фінляндії книгу націоналіста Еліаса Симойокі видали в Україні.

У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»_1
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40
Опінії
Пам'ятаймо, Москва як ніхто вміє ділити, щоби нищити! Особливо підступно цю тактику вона вчиняє віками щодо волелюбного українського народу.
03 лютого, 20:30
Історія
22 січня 1919 року у середмісті Києва було доволі гамірно й по-святковому тепло. На вулицях майоріли синьо-жовті стяги, натовп чекав дива...
22 січня, 07:12
Історія
Нинішня влада України у цілому і Львова зокрема не розшукує прізвища і нащадків каральних служб СССР. Вони й досі тут, чекають на Москву.
06 січня, 20:30