У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»

КНИГИ
18 липня, 08:18
У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»
Фото: Kiuas

Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.

Ще у 2014-2015 році він відвідав на Донбас зі спеціальною місією: поповнити лави добровольчого підрозділу "Азов" задля спротиву агресії путінській РФ.

Тепер шведський ветеран російсько-української війни видав власні спогади про ті події, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на фінляндське видавництво "Kiuas".

Книга авторства Каролуса Льофрооса – це детальний опис подій 7-річної давнини, його відверта сповідь про власну військову експедицію та інших іноземних добровольців, які служили у лавах полку "Азов" на Сході України.

«Це прямолінійний, без прикрас і часом анархічно смішний, діалог того, хто пізнав запеклу війну у XXI столітті на європейському пограниччі з наскрізь азійською росією. З фотографічними деталями Каролус Льофроос змальовує повсякденне життя солдата-добровольця з його вправами, смертями побратимів на полі бою, захоплення у полон сепаратистів Донбасу і кадрових російських військовиків», – прокоментувало книжкову новинку видавництво "Kiuas".

Також окремий розділ автор приділив визволенню у 2014 році нині вщент зруйнованого російськими загарбниками багатостраждального Маріуполя, в якому чималу роль зіграли бійці-азовці.

Водночас видавництво уточнює, що спомини під назвою "Добровольці. Наша війна в Україні 2014-15" стануть доступні читачам для придбання наприкінці серпня, якраз після Дня Незалежності України.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що десятиліттями заборонену у Фінляндії книгу націоналіста Еліаса Симойокі видали в Україні.

У Фінляндії видали книгу споминів шведського добровольця полку «Азов»_1
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Новини
Головнокомандувач Збройних Сил України ініціював присвоєння полеглому воїну Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" звання Героя.
06 серпня, 08:18
Історія
В історії нашого східного сусіда занадто багато криваво чорних сторінок і білих плям, про які росія воліла б забути й стерти з пам'яті.
02 серпня, 07:07
Полтава
На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.
15 липня, 08:18
Політика
Полеглий у бою на Ізюмському напрямку воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Хаммер" має бути увічнений у топоніміці.
13 липня, 18:18
Політика
Уродженця Бережан і невтомного, радикального барда-нонконформіста сучасності Юрія Дадака на псевдо "Руф" увічнили у топоніміці Львова.
01 липня, 07:56
Опінії
Далеко від зони бойових дій українці намагаються уникати згадок про війну. Ба більше, вони почали уникати навіть самого цього слова.
22 червня, 19:27