Китайські крематорії переповнені померлими від мутованого коронавірусу

СВІТ
04 січня, 20:25
Китайські крематорії переповнені померлими від мутованого коронавірусу
Фото: Sky News

Нова хвиля пандемії COVID-19 охопила комуністичний Китай, чия влада давно не контролює ситуацію, що знову загрожує всьому світові.

Такі відомості з закритого на жорсткий карантин Шанхаю оприлюднило авторитетне видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Станом на цю мить відомо, що на теренах Піднебесної переповнені всі крематорії через високу смертність від коронавірусу, режим Сі Цзіньпіна не коментує події.

Кількість померлих тільки за перши 4 дні січня 2023 року обраховується 9-25 тисячами, причому торік у грудні влада КНР перестала публікувати щоденні дані про COVID-19.

За словами працівників крематоріїв у Пекіні та Шанхаї, тіла померлих спалюють щодня цілодобово, а найближче вільне місце для спалювання можна забронювати лише на середину або кінець лютого.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що казочка про лідерство КНР у так званій боротьбі проти коронавірусного захворювання нині остаточно випарувалася.

Читайте також:
Світ
Окрім збільшення кількості загиблих, лівійський Червоний Хрест повідомив, що щонайменше 150 будинків були зруйновані.
12 вересня, 12:12
Світ
Бюро погоди повідомило, що злива, що почалася в четвер, є найбільшою, яка обрушилася на місто за майже 140 років.
08 вересня, 12:22
Світ
Комуністична система, запроваджена силою у континентальному Китаї з літа 1949 року потроху дає збій, першою не витримує промисловість.
01 липня, 17:43
Світ
Пілот успішно катапультувався та був госпіталізований.
06 травня, 12:35
Життя
Інформаційна агенція "Останній Бастіон" звертається до небайдужих українців посприяти одужанню маленького хлопчика!
01 травня, 17:22
Новини
Прогнозують часткове затоплення прируслових територій у низці населених пунктів на Кременчуцькому, Дніпровському, Кам’янському водосховищах.
14 квітня, 15:34