Китай та Білорусь, або як обійти санкції

ВІЙНА
26 лютого, 09:05
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Китай може спробувати використати домовленості з Білоруссю, аби приховати факти порушень санкцій

Американські аналітики вважають, що Китай може спробувати використати домовленості з Білоруссю для приховання фактів порушень санкцій під час постачання рф озброєння.

Як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Китайські збройні сили
Китайські збройні сили

В ISW припускають, що Олександр Лукашенко планує зустрітися із Сі Цзіньпіном, ймовірно, для того, щоб допомогти росії та Китаю уникнути санкцій на тлі повідомлень про те, що Китай розглядає можливість надання рф летальної допомоги.

В інституті нагадали, що Лукашенко оголосив про плани відвідати Китай з 28 лютого по 2 березня та зустрітися з Сі Цзіньпіном, ймовірно, для підписання угод про торгівлю, інвестиції, масштабні спільні проєкти та щодо інших питань.

"Заява Лукашенка про запланований візит збігається з повідомленнями про те, що, за оцінками високопосадовців США, Китай серйозно розглядає можливість продажу росії бойових безпілотників, особистої зброї, а також артилерійських снарядів калібру 122 мм і 152 мм.

Повідомляється, що російські та китайські чиновники також розробили плани постачання безпілотників до рф за фальсифікованими товаросупровідними документами з метою уникнення міжнародних санкцій.

Китай може спробувати використати домовленості з Білоруссю, аби приховати факти порушень санкцій", - йдеться в повідомленні. 

Швидше всього план з доставляння зброї у рф уже існує в Китаї та вони його намагаються втілити, маємо надію, що своєчасне висвітлення цієї інформації у світових ЗМІ здатне зупинити факт постачання зброї до рф - Ред. Останній Бастіон

Читайте також:
Світ
Китайський космічний літак випустив на орбіту невідомий обʼєкт
28 травня, 13:18
Політика
Ресурсна федерація московії остаточно втратила вплив на своє південне підчерев'я, до вже панує китайський чобіт.
20 травня, 18:44
Політика
Пекін не вважає Київ суб'єктом міжнародної політики, а радше пересиченим західною зброєю та грошима бунтівним васалом Москви.
29 березня, 18:46
Політика
Китайський парламент втретє переобрав Сі Цзіньпіна очільником КНР
10 березня, 08:45
Опінії
Президент Сі міг би вирішити, що військова підтримка варта того ризику, щоб посилити залежність москви від Пекіна та страх Заходу перед ним
28 лютого, 15:30
Світ
"Китай поважає територіальну цілісність, а отже, має зробити все, щоб рф пішла з нашої території"
27 лютого, 14:25