Китайці готуються задурно скупити найбільші підприємства рф через санкції

Опінії
13.03.2022, 09:27
Китайці готуються задурно скупити найбільші підприємства рф через санкції
Фото: Google

Для рф – "Газпром" – це потужний політичний інструмент, для КНР – просто бізнес...

Журналіст, депутат Київської міської ради

Суперсподівання росії на підтримку комуністичного Китаю сипляться як рублі на російській біржі. Якщо раніше Пекін натякав, що безпекові інтереси росії "мають бути враховані", то тепер він намагається тримати виразний нейтралітет.

Уперше міністр закордонних справ КНР публічно назвав вторгнення Московії в Україну "війною" і висловився за дипломатичне врегулювання (читайте – висловився ПРОТИ війни). Щобільше, у комуністичному Китаї навіть заявили, що готові стати "посередником" між Москвою та Києвом.

Поки у Кремлі сподівалися на те, що економічні потужності КНР стануть замінником Заходу, китайці відмовилися постачати московитам навіть запчастини для цивільних літаків. І річ не лише у санкціях Заходу.

Комуністичний Китай просто чекає поки всі активи росії тупо подешевшають. Адже напередодні видання "Bloomberg" уже повідомило про плани Пекіна скупити російські стратегічні компанії, зокрема, "Газпром" і "Русал".

Тож замість наївних радісних китайських товаришів до Москви з Китаю прийдуть хитрі геополітичні стерв'ятники. Вони залюбки скористаються дурістю рашистського фюрера, котрий вирішив разом зі своїм військовим кораблем сходити у сумнівну і недовгу мандрівку.

Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27