Китайські виробники мають намір захопити світовий авторинок

ЕКОНОМІКА
23 квітня, 19:53
Китайські виробники мають намір захопити світовий авторинок

Комуністичний режим під проводом товариша Сі Цзіньпіна кидає виклик не тільки японцям і південнокорейцям, а й європейцям. Буде гаряче!

На цьому наполягають в одному із державних пропагандистських видань Піднебесної South China Morning Post. Цитуючи тамтешнього диктатора, зазначається, що влада впроваджує різні стимули для розвитку водневої галузі.

Після стрімкого зростання сектора електромобілів КНР робить ставку на автомобілі, що працюють на водневих батареях. Головна мета комуністичної диктатури — стати світовим лідером у сфері екологічно чистого джерела енергії.

Так, ґауляйтер провінції Сичуань заявив, що розглядає можливість скасування плати за проїзд автомагістралями для машин, що працюють на водні. Водночас існує ймовірність зняття обмежень на в'їзд у великі міста для вантажівок, що працюють на водневих двигунах.

Минулого тижня до КНР було проведено перше випробування на далекі відстані двох важких вантажівок, які рухаються завдяки водневим елементам. За повідомленням китайської пропаганди, наповнені різним крамом машини із причепами за 2 дні дісталися із Пекіна до Шанхаю.

На шляху завдовжки 1500 кілометрів між містами вже збудовано водневі заправні станції. Очікується, що цьогоріч у Китаї продаж автомобілів на водневих паливних елементах перевищить 10 000 одиниць.

Розвиток водневої енергетики може стати потужним двигуном економічного зростання, одночасно розв'язуючи проблему залежності Китаю від імпорту нафти в умовах геополітичної невизначеності. Проте у планах товариша Сі опанувати весь азійський, а згодом і світовий авторинок.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як покупці масово відмовляються від першого електромобіля Xiaomi. Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою».

Читайте також:
Полтава
Депутати дозволили чиновникам з'єднати лікарню №1 із мікрорайоном Молодіжним. Скоро розпочнуться роботи з подовження тролейбусної лінії.
02 червня, 12:06
Світ
У Північній Америці створено перший і дотепер єдиний транснаціональний залізничний консорціум, який пануватиме на далекому континенті.
19.04.2023, 19:14
Економіка
Через запроваджені Кремлем обмеження польотів з 24 лютого весь потік пасажирських перевезень припав на слабку інфраструктуру "РЖД".
16.07.2022, 17:01
Економіка
З часу  остаточної деблокади вперше до Чернігова з Києва вирушив повноцінний пасажирський потяг.
21.04.2022, 18:51
Полтава
Жителі 5 сіл Біленченківського і Сарського старостинських округів Полтавщини нарешті мають змогу без пересадок дістатися Гадяча.
08.02.2022, 11:08
Економіка
Запроваджені вітчизняною митницею нові індикативні ціни на іноземні автомобілі спричинили справжній колапс на Одещині.
04.02.2022, 08:37