Китайські ЗМІ схвально відгукуються про вбивства українців росіянами

СВІТ
17.04.2022, 22:44
Китайські ЗМІ схвально відгукуються про вбивства українців росіянами
Фото: The Guardian

Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

Вітчизняний китаєзнавець має підтвердження того, що Пекін допомагає Москві здійснювати геноцид українського народу, але на показ не визнає цього.

Яскравим прикладом цього є інформаційна політика КНР – всі тамтешні ЗМІ (а державні особливо – прим. ред.) демонструють виключно кремлівську позицію у російсько-українській війні.

«Проросійські канали комуністичного Китаю активно працюють на відбілювання нашого ворога. Є такий мовник "CGTN" – частина "China Media Group", що з 2021 року має офіційний медіаальянс із рф та групою "россія сєгодня". Вони спільно формують наративи та кадри. На "CGTN" працюють російські пропагандисти з телеканалу міноборони росії "Звєзда". Але це не все: "CGTN" постійно супроводжує російську армію в Україні, особливо в Маріуполі, разом з китайським "Phoenix TV" (канал Міноборони КНР). І насамкінець, "CGTN" щоденно поширює російську брехню, і робить це вже багато років», – зазначив Артур Харитонов.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поки зомбована російськомовна маса на московії бажає смерті українцям, від Владивостоку до Калінінграда усталюються азійська деспотія.

Читайте також:
Опінії
Приватні армії російських губернаторів, олігархів і бандитів при владі зіграють із РФ злий жарт. Це станеться зненацька незабаром...
30 травня, 21:19
Війна
Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...
28 травня, 20:08
Війна
Пропагандистська машина рашизму радіє з приводу успішної промивки мізків українській молоді тимчасово окупованого Донбасу.
25 травня, 19:37
Світ
Поки що своїм несмаком в угарі "побєдобєсія", яке невдовзі виллється у внутрішній колапс всього державного і суспільного існування РФ.
09 травня, 20:16
Політика
Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу. Українців треба годувати перемогами.
30 квітня, 19:14
Політика
Зміни в політиці Twitter викликали сплеск російської, іранської та китайської пропаганди
25 квітня, 10:26