Китайські ЗМІ схвально відгукуються про вбивства українців росіянами

СВІТ
17 квітня, 22:44
Китайські ЗМІ схвально відгукуються про вбивства українців росіянами
Фото: The Guardian

Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

Вітчизняний китаєзнавець має підтвердження того, що Пекін допомагає Москві здійснювати геноцид українського народу, але на показ не визнає цього.

Яскравим прикладом цього є інформаційна політика КНР – всі тамтешні ЗМІ (а державні особливо – прим. ред.) демонструють виключно кремлівську позицію у російсько-українській війні.

«Проросійські канали комуністичного Китаю активно працюють на відбілювання нашого ворога. Є такий мовник "CGTN" – частина "China Media Group", що з 2021 року має офіційний медіаальянс із рф та групою "россія сєгодня". Вони спільно формують наративи та кадри. На "CGTN" працюють російські пропагандисти з телеканалу міноборони росії "Звєзда". Але це не все: "CGTN" постійно супроводжує російську армію в Україні, особливо в Маріуполі, разом з китайським "Phoenix TV" (канал Міноборони КНР). І насамкінець, "CGTN" щоденно поширює російську брехню, і робить це вже багато років», – зазначив Артур Харитонов.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поки зомбована російськомовна маса на московії бажає смерті українцям, від Владивостоку до Калінінграда усталюються азійська деспотія.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".
18 вересня, 07:59
Опінії
Є дві росії: одна з них читає "Telegram", інша – дивиться телевізор. Обидві – ватні, одна часто більш "біла", інша більш "совєцька".
11 вересня, 08:45
Опінії
Подобається, не подобається, але ресурсна федерація московії з центром у Кремлі остаточно розвалиться. Це буде за нашого з вами життя!
10 вересня, 18:09
Політика
Московити, перш за все знищують книжки. Знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу.
12 серпня, 17:01
Світ
У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.
30 червня, 07:54
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31