Китайський «план миру» в угорській обгортці

Опінії
04 липня, 20:33
Китайський «план миру» в угорській обгортці
Фото: Facebook

Сі Цзіньпін недарма приїжджав до Віктора Орбана весною. Оце передав нам повідомлення: погоджуйтеся на часткове перемир'я чи капітулюйте.

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Приїзд Віктора Орбана до Києва варто розглядати без емоцій, але комплексно. По пунктах викладу свій погляд нижче:

  • Це гра самого Орбана.

У нього все слабші позиції у самій Угорщині та найхєровіші стосунки з ЄС у момент, коли Будапешт має в ньому півроку керувати. Але самі європейці кажуть, що Орбан там буде управляти хоч чимось тільки на час літніх канікул, тому йому треба щось показати й він хоче використати Україну як свою історію успіху.

  • Це хід Китаю.

Тобто у відповідь на спроби Володимира Зеленського використати Сі Цзіньпіна цьогоріч навесні. Комуністичний Китай жорстко показав, що грає виключно свою гру; і, судячи з усього, щось передав через Орбана.

  • Блеф — «ні миру, ні війни...».

Цілком допускаю, що суть меседжу — погоджуйтеся на припинення війни. А далі Китай зацікавлений, щоб Україна якомога швидше увійшла в ЄС, до України, своєю чергою, зайдуть китайські гроші та інвестиції, які Офіс Президента може використати як історію успіху, за котру не треба звітувати клятим американцям.

У НАТО, — звичайно, ні, адже НАТО сприймається як зона контролю США!

А Китай залюбки використає Україну як точку входу в ЄС у своїй спробі таки відірвати Європу від США і зробити своїм ринком. Зе-владі при цьому буде добре, бо дадуть прикурити й не будуть ставити зайві питання (а їх уже зараз удосталь!).

На те, яке там місто й хто контролює на Сході, де саме пройде лінія розмежування, китайцям глибоко пох. Аби знову запрацював транзит до ЄС через Україну.

Здогадуєтеся, в якій ролі себе бачить Орбан у цьому процесі? Правильно — головного у китайських справах в ЄС, при цьому, перебуваючи в самому ЄС, а Україна має стати частиною його успіху.

Ну, це так, великими штрихами... Тому я б не ставився зі сміхом до пропозицій Орбана «просто пєрєстать стрєлять», — це, із величезною долею вірогідності, пропозиції Китаю.

А на КНР у Зе-команді досі покладають досить серйозні сподівання. Тому те, що там зараз із виряченими очима Офіс Президента кричить, що від усіх пропозицій Орбана відмовилися — брехня.

Дивімося на афтершоки, багато цікавого випливе, впевнений. Надто ж, коли нас очікувано не візьмуть в НАТО, а Офіс Президента та його спікери у другій половині липня заведуть шарманку про поганий Захід.

Ну, і звісно, про необхідність миру, який зафіксує головну перемогу: «Зберегли ж країну, хоч і куцу без Півдня та Сходу». Точніше, вже завели, Наталя Мосійчук вам у поміч.

До речі, Арахамічні істоти та Безуглі котлети якраз мріють про майбутні відкати від китайських грошей, як і турецьких та арабських. Тож, слідкуймо за рухами Зе-банди.

Якщо такий варіант відбудеться, то це буде значить консервація корупції в Україні на довгі десятиріччя в самому жахливому феодально-кримінальному варіанті!
Читайте також:
Політика
Найбільші економіки вважають, що існування України не вплине на стан справ у всьому світі. Тому закликали жертву агресії припинити спротив.
20 листопада, 13:45
Політика
Деякі представники номенклатури не вважають катастрофою повернення до Білого дому 45-го президента. Владі КНР варто співпрацювати зі США.
11 листопада, 13:43
Політика
Це пов'язано з тим, що росія веде гібридну війну і здійснює спроби диверсій на польській території.
22 жовтня, 18:30
Політика
Поразка у багаторічній війні за Карабах штовхнула Єреван в обійми Тегерану. Натомість тріумфатор Баку поновив тісні відносини із Москвою.
13 жовтня, 12:54
Політика
Низка фінляндських аналітиків вважає нагальним поповнення Північноатлантичного альянсу. Континентальна безпека перед усім.
30 вересня, 21:45
Політика
Індія традиційно вважається лідером країн світу, які дотримуються політики позаблоковості й неприєднання. Цим користуються Україна і РФ.
27 вересня, 06:00