Угорці з мокшами у лавах ЗСУ воюють проти Московської орди

ВІЙНА
12 червня, 08:27
Угорці з мокшами у лавах ЗСУ воюють проти Московської орди

За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.

За повідомленням проєкту «Suur-Suomen Sotilaat», на боці України воює цілий підрозділ із представників угорського і мокшанського народів. Бійці-добровольці входять до Інтернаціонального легіону Територіальної оборони Збройних Сил.

З'ясувалося, як попри відверто популістську політику і прокремлівську риторику прем'єр-міністра Віктора Орбана етнічні угорці з Паннонії також кинули виклик Московській орді. Крім того, до підрозділу «Imre Nagy Battalion» також увійшов один воїн-мокша, чию особу не розкривають із міркувань безпеки.

«Наші соратники із лав ЗСУ заявили, що фронтовики є нащадками учасників Будапештського повстання 1956 року. Вони прагнуть історичної справедливості та відплати за наругу над їхньою  Батьківщиною», — прокоментували ситуацію «Воїни Великої Фінляндії».

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», московський режим під проводом бункерного діда путіна став на шлях фіноненависництва. Йому мало демонізації лише України з українцями.

Читайте також:
Історія
В архіві Служби зовнішньої розвідки України знайдено рукописний варіант останнього звіту Головного командира УПА Романа Шухевича
29 червня, 18:05
Опінії
Бездумні «роботи» чи група кваліфікованих та відповідальних бійців
27 червня, 09:45
Війна
Раніше вихідці із південноазійської країни торгували на ринку Барабашово. Після 24.II.2022 деякі із них узяли до рук зброю в армії України.
21 червня, 08:28
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12