Кива з Мамаєм почали витягувати гроші навіть в мертвих

Виміри
10 листопада, 12:37

Про цинічних потвор в Полтавській міськраді

Про те, що в Полтавській міськраді немає нічого святого, окрім депутата Дедюхіна (але й це не точно) жителі міста знали вже давно, але те що відбувається зараз виходить за будь-які рамки суспільної моралі.

Ще свіжа в пам'яті історія про те, як на початку серпня директор Комунального Підприємства  «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» Денис Діхтярьов та його працівник отримали повідомлення про підозру у хабарництві.

Але “святе” місце пустувати не може і на місце ОПЗЖшника Діхтярьова прийшов ОПЗЖшник Денис Верещака. За наявною в нас інформацією, Денис Верещака тривалий час перебуває у цивільному шлюбі з донькою Іллі Киви Катериною.

Денис Верещака
Денис Верещака
Фото:Facebook

Ми вже повідомляли, що призначення Дениса Верещаки на посаду директора КП відбулося з порушеннями - без проведення конкурсу.

Здавалось би, після корупційного скандалу нове керівництво має задуматися над методами роботи підприємства та перестане вимагати хабарі у вбитих горем людей. Але гроші вирішують все... і гроші чималі !

За даними слідства по справі Діхтярьова, у потерпілого вимагали 18 000 гривень за бронювання місця на кладовищі та поховання родича.

Тепер зрозуміло, чому Мамай та міськрада вперто не хочуть будувати в Полтаві крематорій. Крематорії та колумбарії для захоронень давно стали звичайною практикою в розвинених країнах... але Полтави це не стосується, бо це ж буде передумовою для втрати надприбуткового бізнесу місцевої "иліти".

До нас звернулася наша читачка, котра була просто вражена нахабством працівників «Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування».

У людини померли мама й тато і вона звернулася до “спецкомбінату”, щоб вирішити питання з похованням рідних людей. Але представники спецкомбінату, у яких вже немає нічого святого, вимагали за поховання та місця на цвинтарі 20 000 гривень.

Ця сума в кілька разів перевищує вартість послуг затверджену рішенням Полтавської міської ради !

Кива з Мамаєм почали витягувати гроші навіть в мертвих_2
Кива з Мамаєм почали витягувати гроші навіть в мертвих_3

Наша читачка не погодилася на варварську пропозицію працівників “спецкомбінату” та вирішила поховати рідних людей на цвинтарі, що знаходиться на Вакуленцях. На цьому цвинтарі була похована її бабуся та в 1998 році викуплено ще кілька місць поруч. Це стандартна практика, часто так роблять, щоб бути похованими поруч з рідними людьми.

І на цьому ситуація мала вирішитися... Але працівники “спецкомбінату” та міська влада зовсім втратили зв'язок з реальністю та вирішилися помститися людині, котра пішла проти системи та відмовилася давати їм хабаря !

Ці нелюди написали на вбиту горем жінку, котра нещодавно втратила двох рідних людей, заяву до правоохоронних органів !

Вдумайтеся ! Тепер горе-працівники спецкомбінату звинувачують жінку в самовільному захороненні ! В самовільному захороненні на місцях на кладовищі, за які вони вже отримали кошти !

До вбитої горем жінки тепер завітали працівники правоохоронних органів (котрих проплатив “спецкомбінат”) та вимагають від неї надання пояснень. Цікаво, що не влаштовує "правоохоронців"... те, що жінка не захотіла давати хабаря ?

Язик не повертається назвати цих цинічних потвор людьми. Мамай, Кива та Верещака в погоні за грошима готові на все. А найбільш прикро те, що заради власного збагачення вони користуються вразливістю людей котрі пережили величезне горе.

Допоки містяни будуть це терпіти ? Допоки вони  будуть голосувати за гречку та цукор, обираючи раз за разом цинічних потвор, котрі з них знущаються ?

Вчорашні події в міськраді показали, що Олександр Мамай та його посіпаки — звичайнісінькі боягузи. Вони бояться громади, котра їх обрала та ховаються від людей.

Може краще нехай ідуть білочок годувати ?

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Адвокати з юридичної фірми Олега Татарова захищають менеджерів Ахметова по справі «Роттердам+»
30 листопада, 13:33
Зеленський призначив двох суддів Конституційного суду України на посади, які не є вакантними
26 листопада, 13:21
Нафтогаз України намагається легалізувати виписану Коболєву премію в розмірі 241 мільйон гривень
24 листопада, 12:56