Київ і Вашинґтон зламають хребта Москві

Опінії
11 червня, 17:09
Київ і Вашинґтон зламають хребта Москві
Фото: Facebook

Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.

заступниця міністра закордонних справ України (2014-2019)

У сфері електроенергетики Україна це робить успішно багато років. Кілька років впровадження ринку електроенергії, багаторічна робота державної компанії "Укренерго" без політичного втручання і скандалів...

І тільки зараз маємо перші історії успіху! На цьому тижні нам відкрили шлях до експорту української електроенергії до країн Європейського союзу.

Держава зможе заробляти. Натомість уряд – продемонструє громадянам конкретні результати реформ.

Важливість цього рішення для новопризначеного посла США в Україні не є новиною. Вона добре знає регіон і важливість енергетики для захисту від російського впливу і впливу олігархів.

У неї репутація непримиренного борця з проросійськими силами, зокрема, у Грузії. Пані Бріджит Брінкс привітала нас всіх з успіхом.

А вона знає, що ми продовжуємо працювати на побудову бездоганної  міжнародної репутації. Після перемоги вона буде нам потрібна ще більше.

Київ і Вашинґтон зламають хребта Москві_1
Читайте також:
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08 грудня, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06 грудня, 09:00
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
05 грудня, 09:56
Економіка
Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.
10 листопада, 20:27
Світ
Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.
21 жовтня, 20:56
Політика
Десятиліттями кремлівські брудні гроші та кривава зброя розбещувала чорний континент, але на впливі РФ там слід давно ставити крапку.
18 жовтня, 07:00