КНР допоможе Ірану зробити власну ядерну бомбу

СВІТ
21 серпня, 17:48
КНР допоможе Ірану зробити власну ядерну бомбу
Фото: Google

Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.

Це і стало однією з тем телефонної розмови міністрів закордонних справ комуністичного Китаю та Ірану, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Al Jazeera".

Як вдалося з'ясувати, що товариш Ван Ї поспілкувався з Госсейном Амірабдоллагяном, обговоривши ядерну угоду, котру, швидше за все, невдовзі інтенсифікують зусиллями Пекіна.

Очільник МЗС КНР пообіцяв своєму іранському vis-à-vis певним чином «посприяти врегулюванню ситуації навколо ядерної проблеми», проте не уточнив сам процес урегулювання.

На думку західних аналітиків, Пекін намагатиметься допомогти Тегерану виробити ядерну зброю або ж довести збагачення урану до відповідної кондиції, необхідної для появи атомової зброї.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що американське Національне розвідувальне агентство оприлюднило звіт, де йдеться про факти впливу Ірану, Китаю та Росії на Нову Зеландію.

Читайте також:
Політика
Квартально-гламурний ерзац-патріотизм із «незламністю» є ніщо іншим, як плацебо. Плацебо для пацієнта, якому давно потрібен гемодіаліз.
03 грудня, 15:27
Світ
Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити конфлікт проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.
26 листопада, 14:47
Політика
Незручність — нова характеристика путіна в очах практично всіх, хто його оточує, й і тих, над ким він царює. Він втратив легітимність.
22 жовтня, 13:54
Світ
Паралелі з Україною, де депутати бояться подавати декларації, щоб не викликати невдоволення у громадян, так і напрошуються...
06 жовтня, 10:15
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56