КНР допоможе Ірану зробити власну ядерну бомбу

СВІТ
21.08.2023, 17:48
КНР допоможе Ірану зробити власну ядерну бомбу
Фото: Google

Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.

Це і стало однією з тем телефонної розмови міністрів закордонних справ комуністичного Китаю та Ірану, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Al Jazeera".

Як вдалося з'ясувати, що товариш Ван Ї поспілкувався з Госсейном Амірабдоллагяном, обговоривши ядерну угоду, котру, швидше за все, невдовзі інтенсифікують зусиллями Пекіна.

Очільник МЗС КНР пообіцяв своєму іранському vis-à-vis певним чином «посприяти врегулюванню ситуації навколо ядерної проблеми», проте не уточнив сам процес урегулювання.

На думку західних аналітиків, Пекін намагатиметься допомогти Тегерану виробити ядерну зброю або ж довести збагачення урану до відповідної кондиції, необхідної для появи атомової зброї.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що американське Національне розвідувальне агентство оприлюднило звіт, де йдеться про факти впливу Ірану, Китаю та Росії на Нову Зеландію.

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00
Політика
Відмова у наданні консульських послуг громадянам України — аналог гранати, яку кидали у совєцькому флоті вслід тим, хто стрибнув із корабля.
25 квітня, 13:43
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07