КНР хоче насадити українцям «мир» із російським агресором

СВІТ
13.10.2022, 20:54
КНР хоче насадити українцям «мир» із російським агресором
Фото: Google

Диктаторський режим китайських комуністів у колишній Піднебесній імперії марить пануванням у всьому світі, але поки здатен тиражувати єресь.

Яскравим свідченням є низка відверто прокремлівських статей і новин, викладених на українськомовній версії провідного рупора пропаганди КНР "China Radio International".

Так, попри показну "нейтральність", Пекін усе ж таки чітко і твердо зайняв позицію Москви у питанні завершення понад 8-річної загарбницької війни проти України.

Китайські комуністи у як завжди маніпулятивній для себе формі намагаються переконати, що вони, мовляв, "поважають суверенітет і територіальну цілісність усіх країн", а тому "закликають сторони конфлікту дотримуватися принципів Статуту ООН. 

«КНР разом з усіма миролюбними країнами продовжить невпинно працювати над полегшенням ситуації та врегулюванням кризи в Україні. Найнагальнішим завданням є підштовхнути сторони до того, щоб вони скоріше "відчинили ворота" політичного врегулювання, винесли на переговори свої легітимні побоювання та виклали на стіл усі можливі варіанти. Підписання Чорноморської зернової ініціативи показало, що навіть у конфліктних ситуаціях дипломатичні зусилля можуть дати результати та вселити надію», – цитує рупор китайської пропаганди своє начальство з Пекіну.

Водночас влада і преса комуністичного Китаю звинувачує у всіх бідах у цілому і в російській агресії зокрема не РФ, але США і НАТО, оскільки, за міркуваннями однопартійців Сі Цзіньпіна, нібито "колективний Захід розпалив конфлікт".

Від себе порадимо українцям і решти читачам подібного медійного мотлоху не тільки перестати його читати, а й намагатися всіляко уникати заради збереження власного психічного здоров'я у цей складний час випробувань.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що віднині російський окупаційно-терористичний контингент воює не з "бандами" українських "нацистів", а виключно проти "найманців НАТО".

КНР хоче насадити українцям «мир» із російським агресором_1
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Башкир з походження колишній прислужник кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов розкритикував ідею демонтажу Росії.
вчора, 07:40
Політика
Рим ніколи не воював сам на сам з Москвою і воювати проти неї зараз також не збирається, бо це суперечить національним інтересам Італії.
30 січня, 08:13
Війна
"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"
21 січня, 11:18
Війна
Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.
16 січня, 18:22
Війна
Попри провали в Україні, «спецоперацію» автори методички називають «успішною»
31.12.2022, 20:25
Війна
Диктаторський режим Аляксандра Лукашенка змушує солдатів строкової служби дивитися пропагандистські ТБ-ролики по 4 години поспіль.
31.12.2022, 06:59