КНР планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року

СВІТ
05 липня, 08:48
КНР планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року
Фото: Facebook

Чинний керівник комуністичного Китаю – Сі Цзіньпін – вважає себе сучасною реінкарнацією "великого кормчого" Мао Цзедуна.

Про це в ексклюзивному коментарі для кореспондента інформаційної аґенції "Останній Бастіон" заявив координатор напрямку міжнародної політики Центру політичних студій "Доктрина" Денис Москалик.

На його думку, ґрандіозне святкування 100-річчя Комуністичної партії Китаю має демонструвати всьому світу, перш за все колективному Заходу, спадкоємність і нерозривний зв'язок поколінь.

«Однозначно, сам Сі подає себе подібним чином, щонайменше як повноправного наступника величі Мао. Звідси й однаковий із Мао одяг на урочистостях у Пекіні, на противагу звичайним діловим костюмам партійної еліти, і зростання уваги до марксистсько-ленінської ідеолоґії, і збільшення кількості апеляцій до Мао на офіційному рівні. Основна ж теза святкової промови Сі, з нагоди століття заснування Комуністичної партії Китаю, – "Ми створили нову форму людської цивілізації", – це ніщо інше як виклик західним демократіям», – зазначив Денис Москалик.

Координатор напрямку міжнародної політики Центру політичних студій "Доктрина" певен, Сі Цзіньпін нещадно перековуватиме незгодних із новою ґенеральною лінією партії реформаторів та інакодумців заради швидкого досягнення стратегічної мети – ґлобального лідерства комуністичного Китаю.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри невдачу з придбанням підприємства "Мотор-Січ", уряд КНР не припинив тиснути на Україну, застосовуючи політику "м'якої сили".

КНР планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року_1
Читайте також:
Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.
21 жовтня, 10:56
Мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.
13 вересня, 10:36
Стратеґічний закордонний партнер "Слуги народу" — Комуністична партія Китаю — вдалася до нової хвилі терору у провінції Сичуань.
01 вересня, 07:59
Працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.
16 липня, 13:59
З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.
09 липня, 07:48
ЗМІ почали розганяти заяву глави "АЗОВ" Андрія Білецького, що Роман Протасевич був разом з "АЗОВ" на Донбасі.
27 травня, 13:36