КНР планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року

СВІТ
05.07.2021, 08:48
КНР планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року
Фото: Facebook

Чинний керівник комуністичного Китаю – Сі Цзіньпін – вважає себе сучасною реінкарнацією "великого кормчого" Мао Цзедуна.

Про це в ексклюзивному коментарі для кореспондента інформаційної аґенції "Останній Бастіон" заявив координатор напрямку міжнародної політики Центру політичних студій "Доктрина" Денис Москалик.

На його думку, ґрандіозне святкування 100-річчя Комуністичної партії Китаю має демонструвати всьому світу, перш за все колективному Заходу, спадкоємність і нерозривний зв'язок поколінь.

«Однозначно, сам Сі подає себе подібним чином, щонайменше як повноправного наступника величі Мао. Звідси й однаковий із Мао одяг на урочистостях у Пекіні, на противагу звичайним діловим костюмам партійної еліти, і зростання уваги до марксистсько-ленінської ідеолоґії, і збільшення кількості апеляцій до Мао на офіційному рівні. Основна ж теза святкової промови Сі, з нагоди століття заснування Комуністичної партії Китаю, – "Ми створили нову форму людської цивілізації", – це ніщо інше як виклик західним демократіям», – зазначив Денис Москалик.

Координатор напрямку міжнародної політики Центру політичних студій "Доктрина" певен, Сі Цзіньпін нещадно перековуватиме незгодних із новою ґенеральною лінією партії реформаторів та інакодумців заради швидкого досягнення стратегічної мети – ґлобального лідерства комуністичного Китаю.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри невдачу з придбанням підприємства "Мотор-Січ", уряд КНР не припинив тиснути на Україну, застосовуючи політику "м'якої сили".

КНР планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року_1
Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10