Кобеляцька громада вкладається в освіту, а влада Полтави тринькає бюджет

ПОЛТАВА
07 червня, 14:52
Кобеляцька громада вкладається в освіту, а влада Полтави тринькає бюджет

«Зелені ямщики», як і попередники з каґалу Мамая-Матковського, плювати хотіли на розвиток міста. Головне показати свою значущість лохторату.

Яскравим доказом слугує рішення, ухвалене напередодні членами виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. За повідомленням пресслужби органу самоврядування, заплановано зміни до бюджету громади, спрямовані на розвиток інклюзивної освіти.

Йдеться про затвердження субвенції для підтримки осіб з особливими потребами у навчанні на загальну суму 189 480 гривень. Чиновники також погодили збільшення оплати праці педагогів в інклюзивних класах у закладах початкової та середньої освіти Кобеляцької громади.

Водночас виконком Полтавської міськради пообіцяв виділити 1,65 мільйона гривень на матеріальну допомогу за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота». Проте, кому конкретно (яким мешканцям громади? — прим. ред.) нададуть таку велику суму коштів, влада свідомо замовчує.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», влада Лубен піариться на воїнах Сил оборони України. Наслідуючи «зелених ямщиків», в інших містах Полтавщини зворохобилися ласі до дешевої пропаганди чиновники.

Кобеляцька громада вкладається в освіту, а влада Полтави тринькає бюджет_1
Читайте також:
Полтава
Обрані громадою особи втратили свою політичну суб'єктність. Тепер долю Диканьки вирішують виключно власники олігархічного проєкту «Довіра».
вчора, 12:38
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39