Коли нападе Путін?

ПОЛІТИКА
12 квітня, 16:24
Коли нападе Путін?
Фото: Думская

В останній час ця влада виставила на торги все що належить українському народу.

Нещодавно, знайомий запитав мене – Як ти вважаєш, коли нападе Путін? Я йому відповів. І ось зараз, цю відповідь, хочу викласти тут.
 
При тому як діє сьогоднішня українська влада, щодо держави Україна і її народу, то Путін не нападе, він просто увійде в Україну, як увійшов у Крим. Адже усі ці роки, після Майдану і добробатів, політика влади була направлена на знищення українського патріотизму як такого.

За ці роки було зроблено все щоб розвалити і сам «об’єкт» патріотизму, щоб не залишилося що захищати справжнім патріотам.

Що сьогодні для простого українця є Україна? За що він має гинути? І коли тут «патріоти» від влади, чи ті хто голосує і підтримує розпродаж України кричать із телевізора, що ми «щас грудью» станемо захищати Україну, то це якраз ті хто перший винесе хліб і буде зустрічати путінські війська, щоб вони не зачіпали їхні маєтки, або ж ті, що «звалять» за кордон.

А що залишиться захищати тим простим громадянам у яких лише холодна квартира із боргами і захмарними тарифами, або ж тим що взагалі без житла і перспективи на майбутнє?

А якщо Путін пообіцяє списати борги і знизити тарифи, та дати дешевий газ? Ви бачили за кого голосують у прифронтових районах на Донбасі?

Ви помітили як в останній час, ця влада виставила на торги все що належить народу України?

А також, зробила захмарні тарифи та загонить жителів України у боргову яму? Скажете це випадково?  Ні!  Сьогоднішньому справжньому патріоту уже навіть обпертися не має на що у своєму патріотизмові. Сільськогосподарські землі це – 73% території, ліси, водойми ( а це, в сумі, уже понад 90% території України), усі державні стратегічні об’єкти – усе на продаж.

А що ж залишається, після цього, сьогоднішнім українцям, від України? А за наступні покоління українців, я уже взагалі  мовчу.

 Ось як про це сказав Анатолій Скрицький – народний герой, командир танка, який, зі своїм екіпажем, в одному бою у 2014 році, знищив три ворожих танки – «Якщо будуть продавати Землю, то коли у 2014 році, нас питали: За що ви воюєте?..То ми відповідали – За землю свою. А зараз за що воювати? За трьох олігархів, які скуплять усю землю? То я думаю, що не будуть хлопці воювати і не потрібно буде. Тому, що вони скуплять, а ці хлопці у них у рабстві будуть…» 

І це говорить людина, яка майже усі ці роки на війні, і в якої за плечима великий життєвий досвід. Анатолію Скрицькому уже за шістдесят, і він , мабуть, тут говорить не лише свою думку, але й думку своїх побратимів.

Ще у 2009 році, у своїй книзі «Сценарій для України», я писав: І якщо зараз іноземці і говорять про Україну, так тільки про те, що у вас йде розпродаж землі.

А у них поняття розпродаж – це коли хтось стає повним банкрутом. А звідси і ставлення до вас як до невігласів і банкрутів. Та й проблеми з Тузлою і островом Зміїний, у вас виникли лише після появи указів про продаж землі.

І якщо у нас ще залишилося цих сотня днів, щоб зупинити повний розпродаж України, а звідси і наступ Путіна, то ми маємо це зробити!

«Ви всьому світу показали, що не дорожите тим, що маєте. Так чому б сусідам не урвати і собі шматочок, перед тим як почнеться загальний розпродаж України. Запам'ятай, наступним буде Крим. Ви ніяк не можете повірити в те, що ваша влада вас же і здала.» ( вид. "Консоль" 2009 рік).

Мені тоді говорили, що я помиляюся і цього ніколи не станеться. А що скажете сьогодні?

Тому Путін і чекає часу «Ч», коли українці зрозуміють, що їм уже нічого захищати. І відлік пішов уже на дні.

Путін чекає часу «Ч», коли українці почнуть вважати, що їм уже нічого захищати.

Тільки не пишіть мені тут  про свій «патріотизм» та свою готовність загинути за Україну, яку ви продаєте, та не рвіть на грудях вишиванку, особливо ті хто вночі, під час карантину голосував за розпродаж України, чи ті хто їх підтримує. Ви продали свій патріотизм за «срібляники», а все інше то лише гасла та відволікання уваги.

 І я не песиміст, я реаліст. І якщо у нас ще залишилося цих сотня днів, щоб зупинити повний розпродаж України, а звідси і наступ Путіна, то ми маємо це зробити!

Автор: Сергій Медвідь.

Читайте також:
Терорист намагався провести рекогностування місцевості на лінії розмежування.
вчора, 15:15
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
22 квітня, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01