Коли варто очікувати нового повномасштабного наступу ?

СВІТ
01 лютого, 09:48
Андерс Фог Расмуссен
Андерс Фог Расмуссен

Расмуссен вважає, що «вікно можливостей» для російських військ в Україні закривається

Після потужної військової підтримки, яку пообіцяв Захід Україні під час минулого засідання «Рамштайну», ситуація для росіян на фронті погіршиться. Тому загарбники намагаються зараз збільшити тиск на фронті, поки ситуація ще не змінилася. Таку думку висловив колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен на спільному засіданні комітету Європарламенту із закордонних справ та підкомітету з безпеки й оборони, яке було присвячене розгляду Київського безпекового договору, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

Новобранці на навчаннях в Білорусі
Новобранці на навчаннях в Білорусі

Він наголосив, що рф може піти у новий наступ навесні 2023 року, і зазначив, що до неминучого наступу потрібно готуватися уже зараз.

Расмуссен зазначив, що Європа показала свою здатність постачати необхідну кількість озброєння і техніки для України. Проте розслаблятися не варто, адже ця війна ще далека від завершення.

російський диктатор володимир путін намагався розділити та залякати Європу та Україну. Коли йому це не вдалося, він обрав тактику виснаження. Після минулого засідання «Рамштайну» рф відповіла на прийняті на ньому рішення збільшенням атак на українські міста. «Тож замість готуватися до весняного наступу, ми мусимо діяти у відповідь на неминучий наступ уже зараз. путін та його командири знають, що «вікно можливостей» на полі бою закривається, і чинитимуть максимальний тиск», – зазначає Расмуссен.

Він наголосив, що для швидшого завершення війни партнери повинні передати Україні потрібну кількість озброєння і техніки. Ексгенсек НАТО додав, що не можна дозволити путіну виграти цю війну, інакше він не зупиниться.

Читайте також:
Війна
Війська рф можуть розпочати наступи на нових напрямках із сумнівною перспективою
вчора, 08:45
Війна
Сили "Вагнера" найближчими тижнями можуть втратити більшу частину найманців-зеків
22 березня, 07:15
Політика
Ресурсна федерація московії остаточно встала з колін аби назавжди лягти під комуністичний Китай. Мезальянс на крові відтворено!
21 березня, 19:33
Війна
Сі Цзіньпін не надаватиме путіну підтримку, яка необхідна росії для війни проти України
21 березня, 08:35
Політика
Як у давні часи: сюзерен прибув до свого васала на оглядини далекого улусу. Владіміру Путіну виписали пекінський ярлик на президенство.
20 березня, 19:58
Політика
Стійкість України в боротьбі з агресією – не просто удача. Ми самі змогли її собі забезпечити, бо українці – дуже хвацька нація...
20 березня, 16:51