Коли варто очікувати нового повномасштабного наступу ?

СВІТ
01 лютого, 09:48
Андерс Фог Расмуссен
Андерс Фог Расмуссен

Расмуссен вважає, що «вікно можливостей» для російських військ в Україні закривається

Після потужної військової підтримки, яку пообіцяв Захід Україні під час минулого засідання «Рамштайну», ситуація для росіян на фронті погіршиться. Тому загарбники намагаються зараз збільшити тиск на фронті, поки ситуація ще не змінилася. Таку думку висловив колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен на спільному засіданні комітету Європарламенту із закордонних справ та підкомітету з безпеки й оборони, яке було присвячене розгляду Київського безпекового договору, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

Новобранці на навчаннях в Білорусі
Новобранці на навчаннях в Білорусі

Він наголосив, що рф може піти у новий наступ навесні 2023 року, і зазначив, що до неминучого наступу потрібно готуватися уже зараз.

Расмуссен зазначив, що Європа показала свою здатність постачати необхідну кількість озброєння і техніки для України. Проте розслаблятися не варто, адже ця війна ще далека від завершення.

російський диктатор володимир путін намагався розділити та залякати Європу та Україну. Коли йому це не вдалося, він обрав тактику виснаження. Після минулого засідання «Рамштайну» рф відповіла на прийняті на ньому рішення збільшенням атак на українські міста. «Тож замість готуватися до весняного наступу, ми мусимо діяти у відповідь на неминучий наступ уже зараз. путін та його командири знають, що «вікно можливостей» на полі бою закривається, і чинитимуть максимальний тиск», – зазначає Расмуссен.

Він наголосив, що для швидшого завершення війни партнери повинні передати Україні потрібну кількість озброєння і техніки. Ексгенсек НАТО додав, що не можна дозволити путіну виграти цю війну, інакше він не зупиниться.

Читайте також:
Кримінал
Україна досі вимагає екстрадиції воєнного злочинця Яна Пєтровского. РФ готова до «всіх необхідних заходів» для захисту своїх інтересів.
вчора, 14:42
Опінії
Настав час відверто говорити про нагальне. Зміна пріоритетів ведення війни Україною — перезріла потреба!
07 грудня, 08:18
Політика
Американські партнери України дають мало, а вимагають нездійснене. Таким шантажем вони відверто грають на руку Кремля.
04 грудня, 20:41
Війна
Останнім часом багато обговорюють нашу «стратегію перемоги». З відкритих джерел бачимо одну з її головних складових: посилення мобілізації.
01 грудня, 17:47
Світ
Відповідь на питання очевидна. Бенефіціарами нового конфлікту є Москва (більшою мірою) та її сюзерен Пекін (меншою мірою).
01 грудня, 09:11
Політика
Розширення Євроспілки за рахунок України сприймається переважно як один із найбільших викликів. Причому, як для інституцій НАТО, так і ЄС.
30 листопада, 20:46