Колись це фото з Києва надрукують у підручниках з історії України

Опінії
03 січня, 11:20
Колись це фото з Києва надрукують у підручниках з історії України

Я вірю, що з такою кількістю патріотів Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто і ніколи не зламає нас.

Третій Президент України

Росіяни, запам’ятайте назавжди, — Україна — це земля, де живуть сильні і сміливі чоловіки, віддані і сильні духом жінки, де прапор має два кольори світу — небесний та сонячний. 

І я вірю, що з такою кількістю патріотів Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто і ніколи не зламає нас. А якщо і встанемо на коліна — то лише перед Богом! 

P.S. Росіяни (знову звертаюсь до тих, хто ще притомний, якось думає і має совість). Ви утримуєте і підтримуєте злочинний режим, який діє від всіх Вас і Вашим іменем. Ви співучасники сьогоднішнього дня і його подій. Навчіться думати! Потім говорити. Потім нести відповідальність простої Божої людини, яку Господь наділив совістю та відповідальністю громадянина та привів на цей світ для добрих діл. 

Ми чекаємо, що ваша совість і обов'язок пробудяться і почнуть голосно говорити.

Це Ваш обов'язок!

А бункерному бажаю покінчити зі своїм маніакальним божевіллям в спосіб, який йому найдоступніший! І як найшвидше!  

Слава Україні !

Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31