Колишньому главі слідчого управління ГПУ Щербині повідомили про підозру

КРИМІНАЛ
04.12.2019, 05:40
Кошти, вилучені під час оперативних заходів
Кошти, вилучені під час оперативних заходів
Фото: НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру колишньому начальнику Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Ігорю Щербині.

Про це повідомила пресслужба НАБУ.

«3 грудня 2019 року детективи Національного бюро за погодженням прокурорів САП повідомили екс-начальнику Головного слідчого управління ГПУ і підприємцю в сфері будівництва, викритим в отриманні $ 75тис. неправомірної вигоди, про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.190, ч .2 ст.15, ч.4 ст.27, ч.4 ст.369 КК України», – йдеться в повідомленні.

У справі Щербини замішаний директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Згідно з даними слідства, колишній посадовець ГПУ за посередництва підприємця в сфері будівництва вимагав від однієї зі столичних компаній-забудовників 150 тис. доларів неправомірної вигоди нібито для подальшої передачі директору Роману Трубі.

Директор ДБР в обмін на гроші нібито повинен був забезпечити закриття кримінального провадження, яке розслідує територіальне управління цього органу щодо дій компанії.

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з листопада 2019 року.

Читайте також:
Фігурантка корупційного скандалу Олена Парубій обійняла нову, вигідну для себе посаду.
11 серпня, 12:07
Двох працівників Лубенської місцевої прокуратури підозрюють в отримані неправомірної вигоди на загальну суму 5000 доларів США.
10 серпня, 15:02
ДП «НАК Надра України» продає державну нерухомість за значно заниженими цінами, чим завдає багатомільярдних збитків державі
10 серпня, 09:15
Михайло Апостол міг використати отриману з Європи допомогу для свого благодійного фонду "Апостол" не за цільовим призначенням.
08 серпня, 14:37
Співвласник групи "Приват" має постати перед судом у зв'язку з відмиванням на території США грошей, вкрадених в Україні.
07 серпня, 14:02
Співвласнику фінансово-промислової групи "Приват" інкримінують організацію рекету і корупційних схем на території США.
06 серпня, 14:22