Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни

СВІТ
09.01.2020, 18:45
Медельїн
Медельїн
Фото: Getty Images

За останнє десятиліття Медельїн, що був центром нарковиробництва, став магнітом для туристів.

Відповідні світлини кардинальних змін на вулицях колумбійського міста оприлюднило видання "The Guardian".

Повідомляється, що перетворення Медельїна на туристичну окрасу стало можливим після підписання угоди про припинення воєнних дій між урядом країни й ліворадикальними збройними формуваннями, які разом з наркокартелями тероризували місто.

Тепер замість постійних вуличних перестрілок, розчленованих тіл і наркотичних кубел, Медельїн заполонили туристи з усього світу.

Станом на 1 січня 2020 року правопорядок у місті здійснюють співробітники колумбійської поліції спільно з загонами урядового війська.

Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни_1
Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни_2Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни_3
Читайте також:
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13
Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.
19 березня, 08:01
Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.
13.11.2020, 08:51