Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни

СВІТ
09 січня, 18:45
Медельїн
Медельїн
Фото: Getty Images

За останнє десятиліття Медельїн, що був центром нарковиробництва, став магнітом для туристів.

Відповідні світлини кардинальних змін на вулицях колумбійського міста оприлюднило видання "The Guardian".

Повідомляється, що перетворення Медельїна на туристичну окрасу стало можливим після підписання угоди про припинення воєнних дій між урядом країни й ліворадикальними збройними формуваннями, які разом з наркокартелями тероризували місто.

Тепер замість постійних вуличних перестрілок, розчленованих тіл і наркотичних кубел, Медельїн заполонили туристи з усього світу.

Станом на 1 січня 2020 року правопорядок у місті здійснюють співробітники колумбійської поліції спільно з загонами урядового війська.

Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни_1
Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни_2Колишня наркостолиця Колумбії стала туристичною окрасою країни_3
Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00