Командир батальйону «Полтавщина»: зараз ти думаєш лише про те, як зберегти життя своїм людям

ПОЛТАВА
01.11.2014, 07:50
Командир батальйону «Полтавщина»: зараз ти думаєш лише про те, як зберегти життя своїм людям

Полтавці, які зараз знаходяться під Волновахою, розповіли, що чекають нападу з боку РФ з дня на день. Але готові виконати приказ на всі сто процентів.

«На сьогоднішній день ми утримуємо під Волновахою 60 ОВК і не даємо можливості зірвати вибори «опозиційному блоку», адже завдання, що поставило командування – забезпечити чесність і законність позачергових виборів до Верховної Ради по 60 округу», - говорить комбат «Полтавщини» Ілля Кива.

За словами комбату, зараз відбувається підготовка до масованого наступу з боку Російської Федерації. З дня на день вони чекають атаки Кантемирівської танкової дивізії, яка зараз зосереджена на рубежі з Маріуполем.

«Затишшя, яке було кілька тижнів тому, слугувало лише для того, щоб Російська Федерація могла накопичити сили, підтягнути бронетехніку, реактивну артилерію, стягнути танкові з’єднання, підвезти боєприпаси та пальне і збільшити присутність живої сили (десантні батальйони та розвідувально-диверсійні групи, якими була насичена Донецька область). Все це зроблено з однією метою – розпочати атаку на Маріуполь як з зовні, так і з середини, руйнуючи інфраструктуру безпосередньо міста та прилеглих районів», - повідомив у ході телефонної бесіди Ілля.

Російські війська зараз здійснюють розвідувальну діяльність по виявленню артилерійських розрахунків та живої сили українських військових.

Командир батальйону «Полтавщина» зізнається, що ситуація дуже складна:

«Сил з нашого боку, щоб протистояти подібній загрозі, недостатньо. Ми не до кінця укомплектовані, не укріплені, не вистачає пального, не вистачає матеріально-технічного оснащення, ми програємо в озброєнні. Всі люди, які зараз знаходяться тут, тримаються лише на своїх ідейно-патріотичних засадах. І зараз нам залишається сподіватись лише на те, що наша мотивація набагато сильніша за мотивацію ворога».

На питання, чи реагує на подібну ситуацію командування, Ілля сказав наступне:

«Наше командування зараз проводить роботу по покращенню обороноздатності Маріуполя. Але потрібно розуміти, що вони так само скуті матеріально-технічною базою. Кожний зараз робить все можливо, адже в першу чергу від цього залежить його життя. Тем паче, коли командування АТО знаходиться в самому Маріуполі».

За словами комбату, завдання у Російської Федерація зараз – взяти Маріуполь в кільце. І вже з середини кілька, через ДРГ почати розхитувати ситуацію в місті. У разі, якщо розпочнеться наступ, то це буде процес зовсім недовгий. Вистачить 3-4 годин, щоб Маріуполь опинився в кільці. Адже фактично їм (РФ) потрібен коридор до Криму.

Кива зауважив, що Маріуполь ніхто не буде брати штурмом – його просто візьмуть у кільце і дадуть зваритись з середини. Прорвати кільце буде надскладним завданням. Зрештою це буде ще один «Іловайський котел». Черговий «коридор смерті», через який знову пропустять добровольчі батальйони. Кожний, хто зараз знаходиться на позиціях, це розуміє.

«Сподіватися будемо лише на те, що політики врешті-решт зможуть домовитись, щоб не було наступу. Адже якщо наступ все ж таки буде, то залишиться сподіватись лише на Господа Бога», - говорить полтавець.

На щастя, втрат у «Полтавщини» поки що не було. Був лише неприємний випадок під Дебальцевим, коли один з бійців забув вдягнути бронежилет і він отримав легке поранення від вибуху мінометної міни. Сподіваємось, що так і залишиться й надалі.

У той час коли продажні політики, «зусиллями» яких було втрачено Крим і третину України, змагались в красномовстві на виборах, бійці батальйону «Полтавщина» разом зі своїм командиром Іллею Кивою охороняли кордони держави і спокій простих українців від російської терористичної навали.

Ми впевнені, що бійці, які відстоюють незалежність держави в такий тяжкий для неї час здатні будуть, повернувшись, змінити на краще відношення до правоохоронних органів в Україні.

Тримайтесь хлопці, ми з Вами.


Читайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33