Командувач Сил ТрО звернувся до бойових побратимів

ВІЙНА
01.01.2023, 17:37
Командувач Сил ТрО звернувся до бойових побратимів

Рік тому до складу Збройних Сил України, плече до плеча, згуртовані та незламні стали ті, хто нині нищить ворога на всій протяжності фронту.

Йдеться про підрозділи Територіальної оборони, командувач яких генерал-майор Ігор Танцюра звернувся з вітальним словом, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Бойовий генерал зазначає, що сьогодні підлеглі йому бригади ТрО вже мають свої традиції та свою філософію боротьби, зберігаючи пам'ять за полеглими побратимами й посестрами, об'єднані в одне ціле спротивом і бажанням помсти ворогу.

«Ми невпинно прямуємо до єдиної спільної мети – Перемоги. Дороге воїнство! Попри те, що Силам ТрО виповнився лише рік, нашого досвіду та наших звитяг вистачило б на десятиліття. Дякую кожному і кожній за сумлінну та віддану службу! Попереду ще багато боротьби, але я впевнений, що ми гідно здолаємо всі випробування. Плече до плеча, єдиним строєм, згуртовані та незламні.

За цей час багато змінилося: наше військо вистояло проти російської навали та здійснило ряд успішних контрнаступів, а бійці Сил територіальної оборони отримали неоціненний досвід, який з учорашніх цивільних перетворив їх на професійних воїнів. Бригади та окремі батальйони Сил ТрО відзначилися у боях у найгарячіших точках фронту. Наші бійці звільняли захоплені московитами території, гнали окупантів до кордону, захоплювали російську техніку, влаштовували диверсії у ворожому тилу. І зараз наші бригади боронять Україну. Для мене – велика честь служити з вами та спільно боротися за майбутнє нашої держави!», – заявив Ігор Танцюра.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", тероборонівці Кропивниччини долучилися до визволення сусідньої Херсонщини та Миколаївщини.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Виведений на оновлення фронтовий підрозділ потребує поповнення свіжими силами. Долучайтеся до лав незламних і легендарних «Вовків Да Вінчі»!
13 лютого, 19:20
Опінії
Все, що відбувається зараз, — це передсмертна агонія. Наслідки призначення Сирського ми у всій красі відчуємо через пару місяців.
10 лютого, 14:35
Війна
Новим головнокомандувачем Збройних сил України призначено генерал-полковника Олександра Сирського
08 лютого, 18:40
Опінії
Водночас таке рішення — свідчення і нерозуміння вищим військово-політичним керівництвом країни глибини перетворень, що йдуть.
08 лютого, 09:34
Опінії
«Високотехнологічні рішення можуть виникати тільки у взаємодії силовиків-практиків і цивільних інженерів!»
07 лютого, 17:47
Опінії
Здав місто, дістав Героя України, змінили на іншого, цей також здав місто, дістав Героя України — змінили на іншого!
27 січня, 13:17