Командувач Сухопутних військ навідався з подарунками на передову

ВІЙНА
07.12.2022, 07:45
Командувач Сухопутних військ навідався з подарунками на передову
Фото: Угруповання Об'єднаних Сил

Генерал-полковник Олександр Сирський привітав українських захисників і захисниць безпосередньо на лінії фронту.

Відповідний фотозвіт оприлюднила у Facebook пресгрупа Угруповання Об'єднаних Сил, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що солдати та офіцери отримали державні й відомчі відзнаки за проявлений героїзм і відданість українському народові під час важких боїв на Сході.

«Продовжуючи славні козацькі традиції, українські військові на своїх плечах міцно тримають фронт. Я дякую кожному та кожній, хто у непростий час проявив свій бойовий дух та волю до перемоги!», – зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

Також уточнюється, що командувач Сухопутних військ Збройних Сил поспілкувався з бойовими побратимами та посестрами неформальній обстановці, аби краще зрозуміти нагальні потреби фронтовиків.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам про арадоксальний ефект – лютневе вторгнення російських окупантів прискорило процеси створення в Україні ефективної армії нового зразка.

Командувач Сухопутних військ навідався з подарунками на передову_1
Читайте також:
Війна
Багатоцільовий дволанковий всюдихід на гусеничній тязі "Витязь" російського окупаційно-терористичного контингенту перетворено на попіл.
02 лютого, 17:01
Війна
Поки окупанти збираються з силами та намагаються малими групами промацувати нашу оборону, українські захисники зводять їх плани нанівець.
30 січня, 06:51
Історія
У бою за станцію Крути народився міф про українських студентів. Їх нібито послав на смерть сам Михайло Грушевський захищати свою владу.
29 січня, 09:23
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії не припиняє спроб загарбати весь Донбас, але отримує гідну відсіч.
26 січня, 06:59
Війна
Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.
22 січня, 18:00
Війна
Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.
18 січня, 07:01