ВМС США відзначили високий рівень боєздатності наших моряків, – віцеадмірал Неїжпапа

ВІЙНА
03.12.2022, 08:56
ВМС США відзначили високий рівень боєздатності наших моряків, – віцеадмірал Неїжпапа

Боротьба з незаконними та відверто терористичними діями ресурсної федерації московії в Азово-Чорноморському регіоні нині у розпалі.

Про це у розмові з командувачем 6 флоту Військово-морських сил США віцеадміралом Томасом Іші заявив очільник ВМС Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

Зазначається, що начальника американського оперативного флоту, дислокованого в Європі, ознайомлено з успіхами та ходом ведення бойових дій проти окупантів із РФ у відкритому морі.

«У режимі on-line обговорили ситуацію навколо російського вторгнення в Україну. Одними з ключових тем були розширення напрямків військового співробітництва та надання технічної допомоги українським ВМС для ефективного захисту країни з моря. На завершення, командувач 6-го флоту ВМС США відмітив високий рівень мотивації та готовності військових моряків України протистояти збройній агресії росії», – відзвітував віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

Також у пресслужбі ВМС ЗСУ додають, що в Одесі американці надають психологічну допомогу учасникам 9-річної російсько-української війни.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що станом на сьогодні російські бойові кораблі відкинуто від українських берегів більш ніж на 100 кілометрів.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Причина смерті Олександра Бузакова наразі невідома
25.12.2022, 12:45
Війна
Протягом доби ЗСУ відбили понад 30 атак противника. Найзапекліші бої точаться за населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.
18:35
Війна
Доки криваві корупціонери Дмитро Лунін і Олександр Чахлов наживаються на смертях, наші захисники не припиняють відбивати російську агресію.
16:38
Війна
Британська розвідка повідомила, скільки систем «Зоопарк-1М» втратила рф в Україні
12:27
Війна
Бригади наприкінці місяця пройдуть загальновійськову підготовку та повернуться до України.
10:23
Війна
ПВК "Вагнера" втратила значну кількість живої сили в районі Бахмута
08:25