Командувач загону талібів пригрозив знищенням іранському режиму аятол

ВІЙНА
28.05.2023, 18:56
Командувач загону талібів пригрозив знищенням іранському режиму аятол
Фото: Google

Тегеран і Кабул офіційно не воюють один проти одного, хоча нещодавні події на кордоні двох південноазійських країн свідчать про зворотне.

З метою залякати Іран, досвідчений польовий командир афґанських талібів Бадрі Хурасані оприлюднив відеозвернення, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Чоловік стверджує, що "брехливий режим" аятол наскрізь корумпований і провадить терор проти свого населення, тому пуштунські ісламські фундаменталісти вирішили допомогти іранському народові.

«Досить випробовувати наші сили. Ви за лаштунками у союзі із Заходом, а ми – справжні мусульмани. Якщо наші керівники дозволять нам, бережи їх Аллах, ми візьмемо Тегеран. Ми боротимемося з вами лютіше, ніж проти СССР та США», – наголосив Бадрі Хурасані.

Тим часом за заявами американської розвідки стало відомо, що таліби напали на Іран через джерело води на спірній території, яку контролюють бійці Корпусу вартових ісламської революції.

Оскільки таліби вже почали захоплювати прикордонні землі сусідньої шиїтської країни, диктатурі, з центром у Тегерані, буде не до будівництва заводів із виробництва дронів для Кремля у татарстанській Єлабузі.

Проте цілком очевидно, що чекати якогось серйозного протистояння не варто, але пуштунські загони спробують відтягувати ресурси іранців у регіоні, а для України це є добрим сигналом.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що збройні загони афґанської армії талібів ведуть наступ на іранський остан Захедан, де тримає оборону Корпус вартових ісламської революції.

Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23