Командувач загону талібів пригрозив знищенням іранському режиму аятол

ВІЙНА
28 травня, 18:56
Командувач загону талібів пригрозив знищенням іранському режиму аятол
Фото: Google

Тегеран і Кабул офіційно не воюють один проти одного, хоча нещодавні події на кордоні двох південноазійських країн свідчать про зворотне.

З метою залякати Іран, досвідчений польовий командир афґанських талібів Бадрі Хурасані оприлюднив відеозвернення, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Чоловік стверджує, що "брехливий режим" аятол наскрізь корумпований і провадить терор проти свого населення, тому пуштунські ісламські фундаменталісти вирішили допомогти іранському народові.

«Досить випробовувати наші сили. Ви за лаштунками у союзі із Заходом, а ми – справжні мусульмани. Якщо наші керівники дозволять нам, бережи їх Аллах, ми візьмемо Тегеран. Ми боротимемося з вами лютіше, ніж проти СССР та США», – наголосив Бадрі Хурасані.

Тим часом за заявами американської розвідки стало відомо, що таліби напали на Іран через джерело води на спірній території, яку контролюють бійці Корпусу вартових ісламської революції.

Оскільки таліби вже почали захоплювати прикордонні землі сусідньої шиїтської країни, диктатурі, з центром у Тегерані, буде не до будівництва заводів із виробництва дронів для Кремля у татарстанській Єлабузі.

Проте цілком очевидно, що чекати якогось серйозного протистояння не варто, але пуштунські загони спробують відтягувати ресурси іранців у регіоні, а для України це є добрим сигналом.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що збройні загони афґанської армії талібів ведуть наступ на іранський остан Захедан, де тримає оборону Корпус вартових ісламської революції.

Читайте також:
Світ
Багаторічна проблема палестинців в умовах фактичного поневолення не вирішується. Державне утворення Ізраїль уникає відповідальності.
24 вересня, 19:55
Світ
Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.
11 вересня, 20:21
Світ
Тисячі ізраїльських протестувальників заблокували автомагістралі, що ведуть до Єрусалиму, Хайфи та Тель-Авіва
12 липня, 10:25
Світ
Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.
03 липня, 23:46
Світ
Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.
03 липня, 08:34
Світ
Американські військові стурбовані тим, що росіяни регулярно порушують правила використання повітряного простору
15 червня, 08:50