Таліби почали вторгнення в Іран

ВІЙНА
27.05.2023, 19:35
Таліби почали вторгнення в Іран
Фото: Останній Бастіон

На державному афґансько-іранському кордоні вже кілька годин поспіль триває перестрілка, рух "Талібан" почав операцію проти режиму аятол.

Відповідні кадри боїв оприлюднили безпосередні учасники з обох сторін конфлікту у соціальній мережі "Twitter", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Станом на цю мить відомо, що збройні загони афґанської армії талібів ведуть наступ на іранський остан (провінцію – прим. ред.) Захедан, де тримає оборону Корпус вартових ісламської революції.

Доволі показово, але пуштунські загони здійснюють військову операцію на захопленій 2 роки тому американській техніці, зокрема у боях помічені броньовані автівки типу "HMMWV".

Іранські армійці навпаки обороняються здебільшого на панцерниках совєцького виробництва, окремо переданих ресурсною федерацією московії та комуністичним Китаєм.

Наразі конфлікт загострюється через те, що таліби захопили іранську прикордонну заставу; натомість КВІР мобілізує власні сили вздовж державної межі з Афґаністаном включно з повітряними силами.

За словами очевидців, зіткнення тривають із застосуванням артилерії, призвівши до втрат з обох сторін (причому найбільше полягло саме іранських військовослужбовців – прим. ред.).

Між тим, як уже раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".

Таліби почали вторгнення в Іран_1
Читайте також:
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27