Таліби почали вторгнення в Іран

ВІЙНА
27 травня, 19:35
Таліби почали вторгнення в Іран
Фото: Останній Бастіон

На державному афґансько-іранському кордоні вже кілька годин поспіль триває перестрілка, рух "Талібан" почав операцію проти режиму аятол.

Відповідні кадри боїв оприлюднили безпосередні учасники з обох сторін конфлікту у соціальній мережі "Twitter", повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Станом на цю мить відомо, що збройні загони афґанської армії талібів ведуть наступ на іранський остан (провінцію – прим. ред.) Захедан, де тримає оборону Корпус вартових ісламської революції.

Доволі показово, але пуштунські загони здійснюють військову операцію на захопленій 2 роки тому американській техніці, зокрема у боях помічені броньовані автівки типу "HMMWV".

Іранські армійці навпаки обороняються здебільшого на панцерниках совєцького виробництва, окремо переданих ресурсною федерацією московії та комуністичним Китаєм.

Наразі конфлікт загострюється через те, що таліби захопили іранську прикордонну заставу; натомість КВІР мобілізує власні сили вздовж державної межі з Афґаністаном включно з повітряними силами.

За словами очевидців, зіткнення тривають із застосуванням артилерії, призвівши до втрат з обох сторін (причому найбільше полягло саме іранських військовослужбовців – прим. ред.).

Між тим, як уже раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".

Таліби почали вторгнення в Іран_1
Читайте також:
Світ
Багаторічна проблема палестинців в умовах фактичного поневолення не вирішується. Державне утворення Ізраїль уникає відповідальності.
24 вересня, 19:55
Світ
Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.
11 вересня, 20:21
Світ
Тисячі ізраїльських протестувальників заблокували автомагістралі, що ведуть до Єрусалиму, Хайфи та Тель-Авіва
12 липня, 10:25
Світ
Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.
03 липня, 23:46
Світ
Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.
03 липня, 08:34
Світ
Американські військові стурбовані тим, що росіяни регулярно порушують правила використання повітряного простору
15 червня, 08:50