Компанія «Archer» відмовилася бути «прокладкою» Зе-влади

05.10.2023, 20:37
Компанія «Archer» відмовилася бути «прокладкою» Зе-влади
Фото: Facebook

Національне антикорупційне бюро України стало вірним псом Банкової. Борці з корупцією відверто воюють проти волонтерів і патріотів.

Красномовним свідченням слугує випадок із вітчизняною компанією «Archer», яка розробляє і виробляє оптико-електронні прилади. Про це повідомив директор-засновник Олександр Яременко.

Бізнесмен стверджує, напередодні, 4 жовтня, до них в офіс завітали детективи НАБУ. Вони провели обшуки на робочому місці та у будинках співробітників, вилучили телефони, комп'ютери й документи, що стосуються виконання державних контрактів.

«Відверто кажучи, це — мій перший обшук від 1992 року, коли я став керівником компанії. Все пройшло більш-менш порядно. Ми добровільно передали техніку, всі паролі та документи. Але що викликало здивування. По-перше, сама Ухвала суду, з якою прийшли слідчі, містить 90% брехні! Суд виносив рішення, не перевіривши інформацію.

По-друге, чомусь копіюються конструкторські креслення і документація, програмні продукти, які є інтелектуальною власністю компанії та держави. По-третє, слідчі не підготовлені, і не знають, що ми виконали всі державні контракти, не дивлячись на всі перепони та складнощі», — прокоментував ситуацію Олександр Яременко.

Компанія «Archer» відмовилася бути «прокладкою» Зе-влади_1

Фактично, детективи НАБУ поводилися як у себе вдома. Вони не розуміли, до кого прийшли та що взагалі виробляє компанія, котра роками сприяє покращенню боєздатності українського війська.

«Що взагалі викликало обурення – це неодноразові вислови пані детектива, що ми не можемо нічого виготовляти та, що ми є «прокладкою» Міністерства оборони України. Молода слідча навіть не поцікавилась, що ця «прокладка», тобто «Archer», з 2014 року і до сьогодні виконала загалом 71 контракт для оборонного сектору.

Зокрема 8 з яких – з Міністерством оборони України, і продовжує виконувати нові контракти 2023 року з силовими структурами України (Національна гвардія України, Національна поліція України, Служба безпеки України та інші). Компанія «Archer» — ніколи не була і не буде нікому «прокладкою». Ми – за вільну квітучу Україну. Ми проти корупції», — наголосив бізнесмен.

Окремо Олександр Яременко закликав співробітників НАБУ поважати роботу тих, хто прямо зараз надсилає необхідне оптичне обладнання нашим захисникам на передову. Так, фірма «Archer» фактично щодня рятує тисячі життів в ім'я України.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Йому зменшили заставу до 21 мільйона гривень.
23 січня, 17:24
Полтава
Зеленський показово розправляється з опонентами режиму.
22 січня, 11:40
Політика
Серед підозрюваних – один із керівників Головного управління Держгеокадастру в Київській області
22 січня, 09:47
Опінії
Український бізнес відверто заляканий цілим валом бандитських нападів державних силових структур.
20 січня, 11:00
Кримінал
Правоохоронні органи встановлюють причетних до тиску на журналіста.
19 січня, 17:43
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак дав наказ своїм псам змусити замовкнути вільні медіа України. Дарма, що цим він риє яму всій Зе-команді «слуг».
17 січня, 20:46