Кому війна, а кому - «війна все спише».

ПОЛІТИКА
05.09.2022, 13:45
Кому війна, а кому - «війна все спише».

"Слуги народу" хочуть зірвати конкурс на директора НАБУ за ініціативою нардепа, підозрюваного у корупції, - Олена Трибушна

Сьогодні народні депутати від "Слуги народу" хочуть протягти через профільний комітет, а потім ухвалити у сесійній раді зміни до антикорупційного законодавства.

Автором цих новацій є "слуга" Андрій Клочко, який сам є фігурантом антикорупційного розслідування.

Про це повідомила журналістка Олена Трибушна на Facebook.

Завтра парламент збирається «учудіть» - «слуги народу» збираються пропустити через комітет і швидко, цього ж тижня, ухвалити зміни до антикорупційного законодавства, якими:

  • а) створять умови для скасування конкурсу на директора НАБУ - а він вже почався, або ж поставлять під сумнів майбутні результати цього конкурсу, якщо його не скасувати зараз
  • б) підважать керівників усіх антикорупційних органів способом, який вигадав ще Аваков для того, щоб звільнити Ситника.

Парадокс ситуації в тому, що автор цих «антикорупційних новацій» народний депутат СН Андрій Клочко, який сам є фігурантом антикорупційного розслідування.

В грудні Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила на нього кримінальну справу за незаконне збагачення. Нагадаю, за два роки депутатства нардепа Клочка його мама і сестра обзавелись купою нерухомості, а 70-річна мама нардепа в своєму поважному віці стала щасливою власницею Tesla. «Мама любит теслу».

Ще раз. Народний депутат, проти якого антикорупційні органи ведуть розслідування про незаконне збагачення - переписує закони про антикорупційні органи. При чому в пояснювальній записці він пише, що ці органи, які взялись за нього - «не ефективні». Це нормально?

Фракція «Слуга народу», ви не бачите в цьому протиріччя?

Якщо у нас таке «свято демократії», то давайте поширимо ці нові аморальні норми на всі верстви населення, а не лише на народних депутатів. Нехай тоді підозрювані в зґвалтуваннях і квартирних крадіжках перепишуть Кримінальний кодекс. Нехай ті, кого піймали п’яними за кермом, згуртуються і перепишуть ПДР.

Слабо таке?

Переписування депутатом, якому закидають корупцію, законів про антикорупційні органи - це абсолютно те саме. Дивно, що вам на це треба вказувати.

І друге. 16 лютого, за тиждень до вторгнення, керівник фракції СН Давид Арахамія привселюдно сказав журналістам, що за теслу і квартири мами Клочка виключать з фракції «наступного тижня».

Натомість фракція доручила депутату Клочку переписати антикорупційне законодавство? Ви нічого там у фракції не переплутали?

Коли, до речі, фракція виключить депутатів Клочка і Трухіна, як обіцяв Арахамія 16 лютого? «Давайте вже після війни»? Чи «війна все спише»?

Громадяни депутати, які завтра на комітеті будуть за це голосувати - якщо ви завтра своїм голосуванням підтвердите право депутата, якого підозрюють в корупції, переписувати антикорупційні закони, то, думаю, ви всі можете скласти мандати. Якщо ви вважаєте, що це - нормально, значить, вам не місце в парламенті країни, якій ви на виборах обіцяли «не боротись з корупцією, а перемогти її».

Дуже розумію бажання представників влади мати якомога більше контролю над антикорупційними органами. Але це бажання не співпадає з бажанням народу, який вас обрав. Шкода, що ви це ігноруєте.

Ось список депутатів, які завтра о 14 будуть голосувати щодо цих змін на комітеті:

Клочко Андрій, СН
Лозинський Роман, Голос
Качура Олександр, СН
Гузь Ігор, “За майбутнє”
Загоруйко Аліна, СН
Шуляк Олена, СН
Войцехівський Віталій, СН
Ісаєнко Дмитро, ОПЗЖ
Аліксійчук Олександр, СН
Балога Віктор, “За майбутнє”
Безгін Віталій, СН
Білозір Лариса, “Довіра”
Бондар Ганна, СН
Гурін Дмитро, СН
Дунда Олег, СН
Іванов Володимир, СН
Кальцев Володимир, ОПЗЖ
Літвінов Олександр, СН
Микиша Дмитро, СН
М'ялик Віктор, “За майбутнє”
Плачкова Тетяна, ОПЗЖ
Поляк Владіслав, “Довіра”
Рубльов В'ячеслав, СН
Саврасов Максим, ЄС
Стріхарський Андрій, СН
Чорний Дмитро, СН
Юнаков Іван Сергійович, СН

Передавайте вітання вашим депутатам, якщо знайшли їх в списку.

Особливо пану Клочку. Ось він на фото.


Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поліція Київщини внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про факт можливих зловживань владою народною депутаткою Оленою Шуляк ("Слуга народу").

Наразі вся країна обговорює розкрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі, але найвеличніший лідор Всесвіту Володимир Зеленський у щоденних зверненнях коментує все що завгодно, тільки не корупцію своїх друзів.

Чому мовчите, пане Зеленський?

Єрмак наказав води у рота набрати?

Читайте також:
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57