Комунальне пекло полтавцям від зелених ямщиків

ПОЛТАВА
31 січня, 07:15
Комунальне пекло полтавцям від зелених ямщиків
Фото: Facebook

Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.

Відповідні кадри з вулиць громади виклала у соціальні мережі небайдужа полтавка Ольга Стенко. Жінка обурюється бездіяльністю влади та комунальників, які відверто саботують свої посадові обов'язки, причому доволі систематично і не перший рік поспіль.

Теперішня секретарка міської ради Катерина Ямщикова (Бабіч) гучно може з трибуни обіцяти про світле майбутнє для полтавців тут і зараз, а як доходить до справ — то її немає. Як немає і полтавських комунальників на нещодавно закупленій спецтехніці для прибирання наслідків негод.

«Порадьте хтось, будь ласка, Катерині Леонідівні хоча б визирнути у вікно! А в ідеалі — пройтися 200 метрів від свого кабінету. Ніжками. Постаратися не впасти, не травмуватися, не забруднитися і не потрапити під колеса автотранспорту. В ідеалі ж — показати, як без пригод і порушень правил дорожнього руху сісти у громадський транспорт. Ну, і пройти від міськради до головпоштамту, подолавши калюжі горби з розмоклого льоду — то задача з зірочкою, вагітних таким тортурам, мабуть, заборонено піддавати.

А тепер уявіть, як цю смугу перешкод долають мами з візочками, люди на милицях? Я бачила, імені хотілося плакати... Ну, коли ж нарешті, подружжя Ямщикових, ви виконаєте обіцяне, — те, із чим летіли до влади з бравурними еге-ге-е-ей?! Скільки ще Полтава буде місцем, єдина характеристика якому — комунальне пекло? Відповідь має дати наша міська влада», — слушно зазначила Ольга Стенко, виклавши красномовні знімки.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як подружжя Каплін-Співак впроваджують у Полтаві «ґендерну рівність». Ці ідейні послідовники Маркса-Лєніна-Мороза взялися відроджувати практики 100-річної давнини.

Комунальне пекло полтавцям від зелених ямщиків_1
Комунальне пекло полтавцям від зелених ямщиків_3
Комунальне пекло полтавцям від зелених ямщиків_5
Читайте також:
Полтава
Не минає і дня без чергового випадку недбалості чиновників і комунальників. Прикро визнавати: Полтавщина лідирує у цьому антирейтингу.
22 травня, 08:09
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36