Каґал Мамая визнав свою профнепридатність

ПОЛТАВА
21 березня, 16:29
Каґал Мамая визнав свою профнепридатність

У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.

Про ганебний інцидент серед білого дня 21 березня кілька годин тому повідомила пресслужба Полтавської міської ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що підприємливі ділки розібрали кількаметрову мережу кабелів і ліхтарів, яка освітлювала внутрішню частину переходу для комфорту та безпеки мешканців.

Каґал Мамая визнав свою профнепридатність_1
Каґал Мамая визнав свою профнепридатність_3
Каґал Мамая визнав свою профнепридатність_5
Каґал Мамая визнав свою профнепридатність_7

Відповідальна за комунальну сферу особа – перший заступник міського голови й за сумісництвом перефарбований у синьо-жовті барви манкурт Валерій Пархоменко – відмовився коментувати подію.

Натомість у пресслужбі органу місцевого самоврядування сухо й коротко заявили, що станом на цю мить «уже направлено звернення про вчинення акту вандалізму до правоохоронців».

Цілком очевидно, що чиновники з каґалу Олександра Мамая таким чином визнали власну профнепридатність, адже понад рік ніяк не можуть завершити багатостраждальний ремонт підземного переходу.

Тобто, наголосимо, що гроші платників податків – кожного повнолітнього жителя Полтави, – спрямованих на коштовну "косметичну реконструкцію" влада міста "проморгала".

Йдеться, не багато не мало, про загальну суму витрат 2 мільйони 564 тисячі 255 гривень (враховуючи також ремонт споруд цивільного захисту й укриття підземного переходу по вулиці Європейська, 108в – прим. ред.).

Каґал Мамая визнав свою профнепридатність_9
Каґал Мамая визнав свою профнепридатність_11

Будьмо відверті, аби у міського керма Полтави стояв би справжній патріот, а не розпіарений "гречкосіями" та "цукророздавачами" міцний господарник-малорос, подібних випадків просто не виникало a priori.

Закликаємо правоохоронців не просто знайти винних у крадіжці кабелів для освітлення, але нарешті зачистити кубло зрадників в органі місцевого самоврядування, в якому досі чекають на пришестя "русскіх асвабадітєлєй".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", комунальні служби Лубен взялися ні з того ні з сього кронувати дерева за успадкованою ще від совєцьких окупантів методикою.

Читайте також:
Війна
«Боги війни» — так звикли називати воїнів-артилеристів. Сьогодні ці незламні українські захисники вибивають ворога з нашої святої землі.
27 листопада, 12:45
Війна
Кремль здійснює подвійний геноцид. З одного боку, руками поневолених народів убиває українців, а з іншого — утилізує корінні етноси рф.
03 листопада, 18:23
Війна
Кримський плацдарм російського окупаційно-терористичного контингенту зміцнюється. Зі Сходу приїхала щойно набрана солдатня.
24 жовтня, 18:17
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07