Україна «дружить» не з тим Китаєм, — голова Ліберально-демократичної ліґи

СВІТ
19 липня, 10:16
Україна «дружить» не з тим Китаєм, — голова Ліберально-демократичної ліґи
Фото: Facebook

Несподіваний ґеополітичний розворот Зе-команди у бік КНР може зіграти лихий жарт не так із владою, скільки з Україною у цілому.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник вітчизняної Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

На його думку, варто триматися осторонь комуністичного Китаю, який нібито пропонує "дармові гроші" за інфраструктурні проєкти, однак фактично узалежнює від себе інші країни світу.

Відтак замість небезпечної орієнтації на Пекін, Київ міг би розпочати довгострокові зносини з Тайбеєм (йдеться про демократичну острівну Китайську республіку — прим. ред.).

«Просто хочу, щоби ви розуміли, наскільки далеко Україна відійшла від нашої реґіональної родини заради розбитої дороги Росії, Білорусі та Угорщини. Отже, слідом за Литвою допомогу Тайваню передала сусідня Словаччина», — заявив Артур Харитонов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри невдачу з придбанням підприємства "Мотор-Січ", уряд КНР не припинив тиснути на Україну, застосовуючи політику "м'якої сили".

Читайте також:
США і ФРН як партнери-ґаранти суб'єктності України підготували нам нову роль. Вона нагадуватиме розтерзану ґвалтівниками жертву.
23 липня, 13:02
"І не дивуйтеся діям Німеччини і США. Вони завжди так робили, особливо демократи"…
22 липня, 19:38
“Кожна маленька пожертва у спільній національній підтримці зробить те саме, що ми зробили з фільмом "Незламні" – кіно побачить світ!”
21 липня, 15:30
Святкування 30 років відновлення Незалежності: індикатором ставлення до України буде рівень представництва держав.
20 липня, 21:04
На головну посаду у Північноатлантичному альянсі нині претендують Даля Ґрибаускайте, Керсті Кал'юлайд і Колінда Ґрабар-Кітарович.
19 липня, 14:00
На тлі військово-політичної невизначеності в Афґаністані, комуністичний Китай активізувався у середньоазійському реґіоні.
13 липня, 12:17