Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг

ПОЛІТИКА
12.09.2023, 17:53
Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг
Фото: Twitter

Поки свідомі українці наближають нашу спільну перемогу різною допомогою захисникам, підприємливі ділки торгують молодицями у Монако.

Такі відомості оприлюднила колишня учасниця конкурсу "Міс Україна", а нині громадська діячка і волонтерка Ольга Кожушко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, щорічне вітчизняне національне змагання краси й талантів насправді є показом незайманих дівчат для вибагливих закордонних багатіїв, але про це не заведено говорити.

Пані Кожушко стверджує, питання, перш за все, до організаторів конкурсу, оскільки деякі дівчата навіть не знають, у що вони влізають, воліючи показати себе у всій красі.

Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг_1
Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг_3
Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг_5

«Скажу відверто, це взагалі не конкурс, а змагання на кращу елітну проститутку. Просто спонсори ескорту/організатори "Міс Україна" потужно обісралися і, підозрюю, не вперше. Але конкурсанткам не пощастило, що на фоні війни їх TikTok-ролики під "Інстасамку" і союзи з росіянами муляють око громадянам країни, яку вони збираються представляти на міжнародному рівні.

Зараз усі сторінки у соцмережах активно підчищаються і в описі в експрес-режимі з'являється невимовна любов до батьківщини, але скріни не горять! Власне, у коментарях Instagram-сторінки "@missukraine-official" під кожним постом з конкурсантками нормально вже понаписували, можете почитати.

Часом люди від зовнішньо красивих за певними стандартами людей очікують якоїсь сильної громадської позиції, потужних промов до своєї аудиторії. Проте зчаста це про дуже низькі соціальні зв'язки й рівень розвитку. Це як гарна коробка будинку, – мовчки стоїть, а толку з неї нуль», – прокоментувала ситуацію Ольга Кожушко.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що на тлі повномасштабної російської агресії геноцидного типу Україною активно шириться соціальне лицемірство.

Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг_7
Конкурс «Міс Україна» звинуватили у наданні інтим-послуг_9
Читайте також:
Світ
Раніше компанія визнала, що її вакцина від COVID-19 може спровокувати тромбоз
08 травня, 16:35
Світ
Компанія вперше визнала у суді, що її препарат від коронавірусу може спровокувати смертельний побічний ефект – тромбоз.
30 квітня, 10:12
Кримінал
У Київській ОВА заявили, що Майбоженка звільнять з посади голови Броварської РДА.
27 квітня, 15:01
Кримінал
ДБР розпочало досудове розслідування.
08 квітня, 11:58
Політика
Назвавши українок повіями та відмовившись вибачатися.
19 березня, 09:57
Кримінал
Католицька Церква може пишатися тим, що виховала свідомих послідовників. Правда всі вони чомусь служать світовому єврейству.
05 січня, 14:45