Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Опінії
26.12.2022, 12:24
Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Частина 4

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Фейк – Один з основних засобів спеціальних інформаційно-психологічних операцій (ІПСО), який масово застосовується щурячим міністерством правди запорєбрика (див. Запорєбрик) з метою підтримання перманентного стану народного ідіотизму.

Херсόн – Обласний центр глобуса, місто слави єфрейтор-лейтенанта баканова, чиї підлеглі генерали здали ворогові стратегічний пункт з мостами і каналами у рекордно короткі строки. Лише зайнятість  начиткою гундосиків (див. Гундосик) 24на7на31на12на365 завадила супервеличнішому присвоїти згаданому пупервипадковому позачергове звання єфрейтор-маршала і героя глобуса з нагоди річниці спільного розкурювання першої цигарки в шкільному нужнику. (побіжна заувага від укладача: Херсон – є, а хе*а баканова нема).

Чмόбіки пáртія – Одиниця гуртового вимірювання компостного матеріалу, який поставляється військкоматами четвертого рейху для підживлення лісосмуг південного сходу та півдня глобуса.

Чонгáр – Кримінально-географічне; тривалий час замінований перешийок, який вимушено і надійно роз'єднував окупований півострів Крим з глобусом. За наказом з центру глобуса (див. Кріт) розмінований для проходу передових окупаційних БТГ (батальйонно-тактичних груп) четвертого рейху на материковий глобус.

Шашлѝк, шаурмá – 1. Популярні м´ясо- та м´ясозамінні страви широкого вжитку кавказького походження. 2. Обов´язковий їстивний компонент прес-конференцій та партійних з´їздів партії (несправжньої) слуг 73-х відсотків населення глобуса (див. Глобус України).

Шмáркля – Блідо-зелена субстанція, яка має здатність вихлюпуватися назовні, коли ніхто на неї не чекає; призводить до конфузу як об'єкта виділення, так і оточення в радіусі глобуса.

Щур – Ще: прутін, Бліда Моль, Недопалок, дід Кабаєв, ПТН-ПНХ, ла-ла-ла, х***о.

Юлія М – Прес-секретарка Зе в 2019-2021 рр. Кандидат філології, універсальний продуцент карколомних політологічних і географічних ляпів, розрядниця бойового кунг-фу проти колег-медійників, вислід руськомірського впливу та похапцевої кадрової політики ейфоричного етапу перетворення глобуса на філію балаганного кварталу.

Янек – Він же Полєжай, Зек (не плутати з однокореневим Зе), Шапкоконфіскат, Майстер Теренкуру на Пеньках і Відгодівлі Страусів. Відлучений від політичної діяльності насильницько-майданним  способом, драпапітек. Схильний до шизофренічного поводження з кульковими ручками, нападів страху від виду йолки і курячих яєць в польоті. В даний час мешкає в Ростові-Папі (див. Дон) на кордоні з окупованим Малиновим Клином. Навесні 2022 року був помічений в Мінську на кастингу ролі глобусного бабуїна у зйомках блокбастера «Глобус – за три дні». Зйомки були припинені з огляду на різку зміну фактологічної бази сценарію.

Янелόх – Різновид нелохів, характерний для Печерських пагорбів. Вирізняються гіпертрофованим самолюбством і хіттю до одноосібної влади, інколи з соціал-канібалістичним ухилом. Класичними янелохами якийсь час були і якийсь час ще будуть сумновідомі персоналії: Шаріков, Владімір Лєнін, Жан-Бедель Бокасса, Муаммар Каддафі, Дональд Джон Трамп, Володимир Олександрович.

73 – Число-евфемізм, яке є аналогом дідьчиної дюжини, 666 тощо. У гуртовій торгівлі бидлом використовується мірилом масового сказу. Спалахи останнього були зафіксовані у квітні 2019 року практично на всій території глобусу. Збитки від епідемії уточняються.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Нова велика американська стратегія протидії РФ і КНР полягає у тому, що США і союзники не можуть дозволити собі безцільно дрейфувати.
16 квітня, 17:55
Світ
На превеликий жаль, колективний Захід, як достоту і Україна, не бажає робити висновки з минулого, повторюючи помилки попередників.
14 квітня, 20:36
Війна
За збереження поточних тенденцій російська загроза – химерна дійсність. Те саме стосується й економічного відновлення повоєнної України.
07 квітня, 16:59
Опінії
Трамп лишиться кандидатом. Судова тяганина вигідна йому: він матиме сотні безкоштовних годин для піару
05 квітня, 15:45
Світ
Обраний торік восени президент-лівак Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив пристати на пропозицію Сі Цзіньпіна, посиливши антизахідну коаліцію.
18 березня, 21:32
Світ
Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.
22 січня, 07:01