Корпорація Toyota вкладається у розвиток американської промисловості

ЕКОНОМІКА
31.10.2023, 21:38
Корпорація Toyota вкладається у розвиток американської промисловості
Фото: Financial Times

Поки Зе-влада жебрає і ніяк не активізує вітчизняний ВПК, японський бізнес працює. Toyota інвестує $8 млрд у завод акумуляторів у США.

Такі відомості зі штату Північна Кароліна оприлюднило британське видання Financial Times. Нещодавно оголошене фінансування дозволить збільшити інвестиції концерну Toyota у завод акумуляторів.

Зазначається, що фабрика, яку завершують споруджувати у містечку Ліберті, буде однією із найбільших за межами Японії. Дирекція Toyota має намір перенести туди до 2030 року епіцентр виробництва власних літій-іонних акумуляторів.

Низка великих гравців ринку вкладають сотні млрд доларів у США через закон «Про скорочення інфляції», запропонований адміністрацією президента Джозефа Байдена. Документ передбачає субсидії в розмірі $370 млрд для створення ланцюжка постачань у США для «зелених галузей», як-то виробництво електромобілів і акумуляторів.

Однією з головних цілей проєкту — переманювання інвестицій у технологічному секторі із КНР до США. Інвестиції концерну Toyota також конкурують з інвестиціями американських автомобільних компаній: у 2021 році Ford оголосив про інвестиції в $11,4 млрд в електромобілі та акумулятори у штатах Теннессі та Кентуккі.

Читайте також:
Життя
Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.
31 березня, 19:08
Життя
Технологічна інновація управляється дистанційно зі смартфона і може робити ін'єкції. Наразі тестується пристосування штучного інтелекту.
25 січня, 06:08
Економіка
Інноваційні смартфони від південнокорейського виробника мають здатність синхронно передавати телефонні дзвінки. Це приголомшує клієнтів.
18 січня, 21:37
Економіка
Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.
05 січня, 07:01
Політика
Маск виступить на московській конференції та покаже свій чат-бот.
14.11.2023, 06:47
Світ
Після вступу Суомі до Північноатлантичного альянсу тамтешні майстри взялися з ентузіазмом виробляти інноваційні пристрої смерті для ворогів.
15.09.2023, 17:22