КП «Полтавафарм» і досі залишається без директора

ПОЛТАВА
27.12.2019, 18:20
КП «Полтавафарм» і досі залишається без директора

27 грудня відбулася конкурсна комісія з обрання керівника комунального підприємства «Полтавафарм».

Процедура проходила в Полтавській облдержадміністрації.

Після заслуховування всіх кандидатів члени виборчої комісії кілька годин сперечалися. Проте до єдиної думки так і не дійшли. Як результат – конкурсна комісія не змогла обрати керівника найбільшого в області фармацевтичного підприємства.

Отже, питання про те, хто ж має очолити підприємство, залишається відкритим.

Нагадаємо, що конкурс на посаду директора КП «Полтавафарм» анонсували ще 14 листопада. До 4 грудня претенденти мали можливість подати документи.

Загалом, за посаду змагалися п’ятеро кандидатів. Жоден із них не набрав необхідної кількості голосів. А за деяких кандидатів, як, наприклад, Сергія Чередніченка, взагалі ніхто не голосував.

Коли оголосять наступний конкурс – поки що невідомо.

Згідно з аудиторським звітом, за підсумками першого кварталу цього року «Полтавафарм» працює зі збитками майже в 5 мільйонів гривень. Найбільша частина видатків – заробітна плата працівникам (71,6%). На підприємстві тривають скорочення, товару на полицях мало в порівнянні з приватними аптеками. КП «Полтавафарм» дотується з обласного бюджету, адже не витримує конкуренції з приватним сектором.

Читайте також:
Реконструкція школи під дитячий садок обійшлась дешевше очікуваної вартості, зекономлені кошти ДФРР підуть на інший проект.
04.11.2020, 15:45
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
29.10.2020, 16:50
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
26.02.2020, 20:50
Рівно місяць тому очільник Полтавської ОДА обіцяв корупціонерам «безсонні ночі».
09.01.2020, 13:41
Упродовж наступної доби на території кількох східних і центральних областей спостерігатиметься погіршення метеоролоґічної видимості.
вчора, 11:46
Полтавці вкотре вшанували пам'ять В.Г. Короленка в автобіографічній виставі нагадавши про його неоціненний вклад.
17 червня, 15:59