Полтавська ОДА перенаправить 144 тисячі гривень на будівництво шкільного спортзалу у Ромодані

ПОЛТАВА
04.11.2020, 15:45
Полтавська ОДА перенаправить 144 тисячі гривень на будівництво шкільного спортзалу у Ромодані

Реконструкція школи під дитячий садок обійшлась дешевше очікуваної вартості, зекономлені кошти ДФРР підуть на інший проект.

Новий дитячий садок в с. Піщаному Кременчуцького району обійшовся на 144 тисяч 143 гривні дешевше, аніж очікувалось. Так передає пресцентр Полтавської ОДА слова першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна. Про це досягнення він повідомив на засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору програм та проєктів, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

«Реконструкція будівлі школи під дошкільно-навчальний заклад повністю завершена, готуються документи для отримання декларації про готовність об’єкту до експлуатації, – розповів Дмитро Лунін. – У результаті реалізації проєкту відбулося вивільнення коштів у сумі 144173 гривні, тому доцільно їх перерозподілити на інші не менш важливі об’єкти, що зводяться за кошти Державного фонду регіонального розвитку».

Полтавська ОДА перенаправить 144 тисячі гривень на будівництво шкільного спортзалу у Ромодані_1
 

В.о директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко нагадала комісії, що цього року на Полтавщині реалізується 14 проєктів за сприяння ДФРР. Деякі з них перехідні, за деякими відбувається коригування кошторисної документації.

«Особливої уваги потребують 9 проєктів, які включені до президентської програми «Велике будівництво» і мають бути завершені цього року, – розповіла Олена Онупко. – Серед них – будівництво шкільного спортивного залу у смт Ромодан Миргородського району. Фінансування з ДФРР у 2020 році (більше 7 мільйонів гривень) повністю перераховано замовнику. А от із місцевого бюджету надійшло лише 1,2 мільйона гривень замість двох».

Полтавська ОДА перенаправить 144 тисячі гривень на будівництво шкільного спортзалу у Ромодані_2

За словами Олени Онупко, учні цієї школи змушені відвідувати уроки фізкультури на вулиці за будь-якої погоди. Це переконало членів комісії, які погодили перерозподіл коштів між проєктами та направлення необхідних документів на погодження в Мінрегіон.

Читайте також:
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
29.10.2020, 16:50
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
26.02.2020, 20:50
Рівно місяць тому очільник Полтавської ОДА обіцяв корупціонерам «безсонні ночі».
09.01.2020, 13:41
27 грудня відбулася конкурсна комісія з обрання керівника комунального підприємства «Полтавафарм».
27.12.2019, 18:20
Свідомих і небайдужих полтавців закликають підтримати створення муралу на торці житлового будинку по вулиці Соборності, 15.
вчора, 13:18
У селі Маячка Полтавського району завдяки активній позиції громадян постане нова зелена зона для відпочинку.
вчора, 08:52