«Країна мрії»: вихователі катували малечу у київському садочку

КРИМІНАЛ
15 лютого, 18:46
«Країна мрії»: вихователі катували малечу у київському садочку

Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.

Ганебним свідченням є випадок катування дітей у столичному приватному корекційному садочку, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Як вдалося з'ясувати, підозрюваними є четверо неназваних працівників навчально-виховного закладу, котрих вже обвинувачено за частиною 2 статті 127 Кримінального кодексу України.

«Згідно з матеріалами слідства, виховательки столичного приватного дитячого садочка, діючого за нібито методикою АВА-терапії, впродовж тривалого часу вчиняли протиправні дії відносно малолітніх вихованців закладу. Вказані дії супроводжувалися заподіянням дітям сильного фізичного болю та моральних страждань з метою покарати їх за поведінку та невиконання вказівок вихователів.

14.II.2023 у приміщенні дитячого закладу проведено обшуки, у ході яких вилучено документи, які мають значення для досудового розслідування. На цей час вже ідентифіковано як потерпілими трьох дітей віком від 5 до 6 років. За результатами слідчих дій чотирьом вихователькам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою», – йдеться у звіті Київської прокуратури.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Переяславський суд Київської області звільнив із-під варти вбивцю 5-річного малюка Кирила Тлявова.

Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23