«Країна мрії»: вихователі катували малечу у київському садочку

КРИМІНАЛ
15 лютого, 18:46
«Країна мрії»: вихователі катували малечу у київському садочку

Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.

Ганебним свідченням є випадок катування дітей у столичному приватному корекційному садочку, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Як вдалося з'ясувати, підозрюваними є четверо неназваних працівників навчально-виховного закладу, котрих вже обвинувачено за частиною 2 статті 127 Кримінального кодексу України.

«Згідно з матеріалами слідства, виховательки столичного приватного дитячого садочка, діючого за нібито методикою АВА-терапії, впродовж тривалого часу вчиняли протиправні дії відносно малолітніх вихованців закладу. Вказані дії супроводжувалися заподіянням дітям сильного фізичного болю та моральних страждань з метою покарати їх за поведінку та невиконання вказівок вихователів.

14.II.2023 у приміщенні дитячого закладу проведено обшуки, у ході яких вилучено документи, які мають значення для досудового розслідування. На цей час вже ідентифіковано як потерпілими трьох дітей віком від 5 до 6 років. За результатами слідчих дій чотирьом вихователькам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою», – йдеться у звіті Київської прокуратури.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Переяславський суд Київської області звільнив із-під варти вбивцю 5-річного малюка Кирила Тлявова.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35